Presunúť na hlavný obsah

Francúzky vedia, ako vyzerá dokonalé manželstvo: Na týchto 5 vecí nedajú v partnerskom vzťahu dopustiť

Partnerské vzťahy

Nielenže milujú štýl a vedia, ako v tom chodiť, ale majú aj jedni z najúspešnejších manželstiev vo všeobecnosti. Ako to tieto zvodné ženy vlastne robia?

Občas s partnerom utečú

Samozrejme, že treba byť zodpovedný, starať sa o deti, domácnosť a rodinu. Niekedy však vo vzťahu práve kvôli tomu, že na samotných partnerov a ich chvíle osamote nezostáva čas, dochádza k tomu, že sa navzájom postupom času odcudzia. Aj preto si Francúzsky občas doprajú takzvaný „útek“. Vezmú partnera a odídu spoločne niekam ďaleko. Nemusí ísť o dvojtýždňovú dovolenku, stačí občas skutočne iba pár dní, ktoré si užijú len v prítomnosti toho druhého. Francúzsky totiž veria, že len vtedy, ak sa partneri dokážu sústrediť jeden na druhého a užívať si vzájomnú blízkosť, dokáže byť vzťah stále niečím zaujímavý.

Inšpirujte sa: Muži milujú ženy, ktoré sú tak trochu potvory: Začnite robiť toto a zaručene si získate jeho pozornosť

Ak sa otočí za inou, netrápia ho

Je celom bežné, že sa muži v dlhodobom vzťahu pozrú po inej žene. Väčšina žien by z toho možno robila veľké haló, Francúzsky však aj túto situáciu zvládajú so štýlom. Je zdravé pozrieť sa po niekom, kto nás priťahuje aj napriek tomu, že sme v dlhodobom a šťastnom vzťahu. Aj preto tieto úspešné ženy dokonca občas poznámku o vzhľade inej ženy nadhodia samé. Muži sa tak cítia slobodne, odviazane a nemajú potrebu skrývať svoje správanie za klamstvá a výhovorky alebo nebodaj uhýbať pohľadom a potom si to kompenzovať niekde ine.

Kúsok sexi prádla prekvapí

Navariť si spoločne večeru, užiť si každý kúsok a potom ho prekvapiť niečím jemným, minimalistickým a sexi. Aj to je kúzlo, ktoré dokonale ovládajú francúzske ženy. Milujú sa o seba starať a ak si dajú tú námahu a kúpia si nejaký ten nový kúsok, ktorý rafinovane skrývajú pod šatami, je správne ak čakajú od muža patričnú pozornosť. Práve ich sebavedomie a chuť neustále prekvapovať a starať sa o seba, je niečo, čomu muži jednoducho nedokážu odolať.

Mohlo by vás zuajímať: Manžel mi nevenoval dostatočnú pozornosť, za to jeho brat áno: Zistil to, no jeho reakciu by som nikdy nečakala

Byť záhadnou

Muži musia mať neustále pocit, že majú vo vzťahu o čo bojovať. A ak sa nebudú snažiť, neznamená to, že im bude partnerka k dispozícii každý deň a bude ich stále rovnako milovať. Aj preto ostávajú Francúzsky počas celého vzťahu zahalené rúškom tajomstva, majú rady svoje osobné čaro a svojho muža zámerne držia vo vytržení po celý čas. Byť tak trochu nepredvídateľná je základom toho, aby muž nikdy nestratil záujem.

V prvom rade sú spokojné

Ženy si často myslia, že musia vo všetkom vyhovieť mužom. Francúzsky však vedia, že to tak nie je. V prvom rade sú dôležité ony samé a ich vlastné šťastie. Ak by totiž začali pred mužom lamentovať, že sú škaredé, tučné a v ničom sa im nedarí, muži jednoducho uveria tomu, čo im hovoria. Preto na prvé miesto za každých okolností kladú seba. Pretože, ak sú ony šťastné a sexi, dokážu o tom presvedčiť aj svoju polovičku a tá ich bude milovať rovnako, ako ony milujú samé seba.

Nenechajte si ujsť: Túto jednu vlastnosť by si ženy po vstupe do manželstva mali zachovať: Pre mužov je nesmierne dôležitá

- Najčítanejšie -