Presunúť na hlavný obsah

Zamilovanosť nie je len o príťažlivosti tiel: Úspech vám zaručia tieto tri triky, ktoré by ste možno nikdy neskúsili

Partnerské vzťahy

Dokonalý vzhľad sa opozerá, ale umenie skutočne zaujať je o niečom inom a stačí, ak ho skutočne pochopíte.

Urobte krok vzad

Na začiatku vzťahu sa od seba partneri naozaj nedokážu odtrhnúť, trávia spolu každú jednu minútu a ak práve nemôžu spoločne zdieľať niektoré veci, nevedia sa dočkať chvíle, kedy sa o svojom dni pri najbližšej možnej príležitosti opäť porozprávajú. Postupom času však podobné nadšenie dokáže opadnúť a vzájomná príťažlivosť ochladne.

Inšpirujte sa: Toto muži na ženách milujú: Nedajte sa oklamať klasickými mýtmi a zistite, aká je pravda

Aj preto, ak chcete podobnému javu predísť, vyskúšajte ešte predtým, než podobný problém u vás nastane, spraviť krok späť. Skúste byť chvíľami nedostupná, trávte viac času s priateľmi a známymi a nevešajte sa na svojho partnera toľko. Uvidíte, ako si vy prečistíte hlavu, a ako jednoducho na vás odrazu nebude vedieť prestať myslieť aj napriek tomu, že prvotný ošiaľ dávno opadol.

Nezabudnite na priateľstvo

Hrať hry, kľučkovať a odpovedať v hádankách je fajn, ak chcete niekoho dostať do postele. Skutočná láska však častokrát pramení práve z priateľstva a to sa nerodí zo dňa na deň a na základe kalkulácií a ťahov „na bránku“. Otvorte sa, prejavte skutočný záujem a buďte tam pre toho druhého, keď vás potrebuje. Len tak si získate jeho dôveru a budete v jeho myšlienkach aj dávno po tom, čo sa s vami naposledy stretol alebo vás objal.

Mohlo by vás zaujímať: Týchto 5 vecí pred partnerom nikdy nerobte: Muži sa cez ne totiž dlhodobo nedokážu preniesť

Hry sú fajn na začiatku, ale skutočný vzťah sa na nich stavať nedá. Ak vám ide o viac, odložte panáčiky a kocku aspoň na chvíľku bokom.

Záujem, to je to podstatné

Počúvajte. Rozprávať vie každý, ale ten, kto nepočúva sa reálne nikdy nedozvie nič nové. Ak vám na druhej osobe naozaj záleží a chcete, aby sa váš vzťah prehupol do niečoho vážnejšieho, načúvajte. Potrebám, zážitkom, pocitom. Každým slovom vám chce partner niečo odovzdať a už dávno je známe, že dobrým poslucháčom sa len ťažko odoláva. A hlavne, byť skutočne vypočutý a cítiť záujem z druhej strany je pocit, ktorým nikto z nás nepohrdne.

Nenechajte si ujsť: Takto sa mi podarilo zvíťaziť nad posadnutosťou mojím ex: Až keď som pochopila toto, mohla som začať nový život

Vraj je to príliš jednoduché, aby to naozaj zabralo. Spýtajte sa ale sami seba, ako na vás naposledy zapôsobil človek, ktorý naozaj zo záujmom hltal každé vaše slovo a chcel sa o vás sám od seba dozvedieť viac, a uvidíte.

- Najčítanejšie -