Presunúť na hlavný obsah

Takto sa mi podarilo zvíťaziť nad posadnutosťou mojím ex: Až keď som pochopila toto, mohla som začať nový život

Feminity

Niekedy sa človek zamiluje tak veľmi, až to v konečnom dôsledku nemá s láskou nič spoločné. Svoje o tom vie aj Tamara. Trvalo jej niekoľko rokov dostať sa z posadnutosti bývalým. Hoci ju to stálo zlomené srdce a nahnuté sebavedomie, dnes je za túto skúsenosť vďačná.

Inšpirujte sa: Vaše osudové číslo prezradí, aký muž sa k vám naozaj hodí: S týmito nájdete šťastie

Láska ako z filmového plátna

Tamara spoznala Igora na letnej firemnej garden párty. Bola to láska na prvý pohľad. Zaľúbili sa do seba a ani nie po dvoch týždňoch začali spolu žiť. Nikto nechápal, prečo do toho vhupli tak neuveriteľne rýchlo. No oni dvaja cítli, že je to tak správne. ”To čo bolo medzi nami, bolo silnejšie ako čokoľvek, čo som dovtedy zažila. Igor bol príťažlivý, galantný, jednoducho typ muža, ktorý sa len tak nevidí. Okamžite som mu podľadhla. To čo sa medzi nami vytvorilo sa nedá opísať slovami. A vnímali sme to tak obaja. Aspoň na začiatku,” začína svoje rozprávanie Tamara. 

Keď sa krízu nepodarí zažehnať…

Ich vzťah trval viac ako štyri roky, keď medzi nimi nastala kríza. Taká tá, ktorou si prejde asi väčšina párov a nejako ju prekoná. Avšak Igor sa cez ňu preniesť nedokázal. Zistil totiž, že mu bola Tamara neverná. Hoci išlo len o nevinné bozky s jedným chlapíkom od nich z firmy, pre neho to znamenalo stratu dôvery tým pádom aj koniec lásky. ”Azda tisíckrát som sa mu ospravedlnila, skutočne to pre ma nič neznamenalo. Bol to len akýsí skrat, možno strach zo záväzkov, neviem. No Igi sa s tým nedokázal vyrovnať. Mesiac potom, čo sa dozvedel pravdu sme sa spolu ešte pokúsili žiť, no neišlo. Bol odmeraný, chladný, taký, akého som ho vlastne nikdy nepoznala. Aj keď sa odsťahoval, stále som dúfala, že sa dáme ešte dokopy,” no žiaľ realita bola celkom iná. 

Občas stratíme naozaj hlavu

Treba povedať, že z veľkej lásky Igor celkom rýchlo vytriezvel a našiel si ani nie po štvrťroku novú partnerku. Ba čo viac, po veľmi krátkej známosti sa zasnúbili a plánovali svadbu. Samozrejme sa to dozvedela aj Tamara. ”Bola som naozaj v nemilom šoku. Naša láska trvala viac ako štyri roky a o svadbe nikdy nebola ani len zmienka a teraz sa chystal ženiť po pár mesačnej známosti. Nevedela som sa cez to prehrýzť. Pripadla som si ako v zlom sne, lebo som ho stále ľúbila. To ja som mala byť to ženou, ktorá sa mala objaviť po jeho boku pred oltárom, nie nejaká neznáma kráska z bistra.” A tak začala Tamara Igora prenasledovať. Doslova. Sledovala každý jeho krok, neustále mu volala, posielala smsky, dráždivé fotografie, prosebné listy. Túžila po jedinom, aby sa k nej Igor vrátil späť. Bola ním doslova posadnutá. No on už bol dávno niekde inde. Netúžil sa vracať v spomienkach a navyše bol naozaj veľmi záľúbený. Mal zásady a vedel, že neveru nedokáže len tak odpustiť. Hoci mal Tami rád, už to nebolo to, čo kedysi. Ublížila mu a tým to pre neho skončilo. Tamara to však stále nechcela pochopiť. Nedokázala sa s tým zmieriť. Dokonca v deň jeho svadby prišla medzi hostí do kostola. Chystala sa ju totiž prekaziť. Keď však uvidela šťastnú a zaľúbenú nevestu kráčať uličkou a Igora ako ju čaká so slzami v očiach pochopila. Toto je síce muž života, ale nie jej. ”Odrazu sa niečo vo mne pohlo. Videla som, aký sú obaja šťastní a ako sa ľúbia. Presne ako my kedysi. A v tej chvíli som si povedala, že to chcem tiež zažiť opäť, no už nie s Igorom. Ten už patril totiž inej…”

Mohlo by vás zaujímať: Žene, narodenej v tomto znamení, muži nevedia odolať: Ste ňou aj vy?

- Najčítanejšie -