Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Dokonalá manikúra aj počas letných mesiacov: Gél lak vám zabezpečí svieže nechty po dobu troch týždňov

Feminity TV

Ak ste aj vy ten typ, ktorý milujete svoje dlhé nechty, neváhajte a pomôžte im v ešte väčšej odolnosti. V lete na ne vplýva nejeden negatívny element, ktorý dokáže naše nechty oslabovať. Neváhajte preto a pokúste sa spraviť pre dokonalú letnú manikúru maximum.

Krásne nechty sú vizitkou ženy. Svoje ruky používa na mnohé ušľachtilé účely, preto by takto výstavne mali aj vyzerať. Letné obdobie prináša mnohé nové trendy, ktoré počas chladnejších mesiacov spia tvrdým spánkom. Boli sme pre vás v bratislavskom G.Bare zistiť, aké bude leto 2018 na našich nechtoch!

Prečítajte si tiež: Tieto tekuté rozjasňovače vám rozžiaria pokožku aj bez opaľovania: Stačí, ak nanesiete iba kvapku na tieto miesta

Farby leta sú v plnom prúde!

Jemné pastelové farby ale aj závan dokonalej červenej. Nie je sa čomu diviť, že leto láka mnohé ženy k pestrejším farbám aj na nechtoch. K tomu kde tu trblietky a množstvo vzorov od výmyslu sveta. V lete sa naozaj fantázii medze nekladú!

FEMINITY TV: Nechtárka z G.Baru nám prezradila, akú sú trendy leta 2018 v starostlivosti o nechty. Tieto farby si na ne vyberajte aj vy!

Mohlo by vás zaujímať: Chráňte svoju pokožku pred spálením: Vyberte si ten správny opaľovací krém podľa typu vašej pleti

Aby však nechty krásne rástli, je dôležitá aj starostlivosť o ne. Gel lak na nechty by nemal byť dlhšie ako mesiac. Už vtedy však hrozí, že nechty budú oslabené, keďže ich lôžko dorastá. Svoje ruky na slnku dostatočne vyživujte a nezabúdajte ani na občasnú starostlivosť o nechtové lôžka. Ten olejček na nechty sa v drogériách nepredáva len tak! S vašimi rukami dokáže spraviť hotové zázraky!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe