Presunúť na hlavný obsah

Líčenie v štýle Chanel Cruise 2018: Vytvorte si look slnečnej bohyne tohto leta podľa Lucie Pica

Krása

Jemné a nenútené vyzdvihnutie tónov, ktoré prirodzene vyžaruje slnkom pobozkaná pleť. Práve to dosiahnete s použitím mejkapu novej kolekcie módneho domu Chanel, ÉCLAT ET TRANSPARENCE DE CHANEL, navrhnutej samotnou Luciou Pica.

Zvýraznite letné opálenie

Práve jemne opálená pokožka je ako stvorená na dokonale prirodzený presvetlený mejkap, ktorý je posledné mesiace neuveriteľne v kurze. Toto leto je všetko o vyzdvihnutí prirodzenej krásy, a to hrou svetla a správne volenými odtieňmi.

Inšpirujte sa: Cushion make-up vytvorí zamatovú pleť bábiky: Držte sa týchto pravidiel a zaujmete krásnou vizážou

Lucia Pica a jej zdroj inšpirácie

Nová mejkap kolekcia módneho domu Chanel, ÉCLAT ET TRANSPARENCE DE CHANEL, ktorá je podľa slov jej tvorkyne Lucie Pica inšpirovaná odrazom svetla, módnou kolekciou Cruise 2018/19 a jemnou hrou farieb, sa dokonale hodí práve v prípade, že svojím mejkapom mierite k prirodzenej, letnej dokonalosti. Od samotného krycieho krému, až po očné tiene, celá kolekcia sa nesie vo farbách mliečnej ružovej, mentolovej zelenej a prirodzene letnej zlatej, v kombinácii s bronzovou.

Aplikujte jemne

Úspech celého prirodzene letného looku je skrytý v samotnej aplikácii. Lucia Pica od Chanel odporúča nanášať jednotlivé tiene s citom a jemne tak, aby sa letné vyžarovaie pleti nestratilo, ale práve naopak, vyzdvihlo a pôsobilo stále prirodzene.

Na oči jemné zlatisté farby

Oči sú v prípade tohto moderného letného looku základom. Aj preto im venujte najväčšiu pozornosť a paletku ÉCLAT ÉNIGMATIQUE nanášajte s citom a farbu postupne vrstvite. Všetky tiene hneď po aplikovaní pôsobia jemnejšie a metalické tóny dokonale rozžiaria vaše oči.

Nenechajte si ujsť: Letné líčenie, ktoré zvládnete za dve minúty: Bronzová pleť od slnka pristane aj vám!

Líčka krásne zvýraznite

Jemné opálenie a hnedastú pokožku zvýraznite za pomoci paletky PALETTE ESSENTIELLE ÉTÉ. Práve na oblasti lícnych kosti jemne naneste odtiene zlatej a bronzovej, ktoré letné opálenie len vyzdvihnú, zatiaľ čo intenzívna červená sofistikovane prebudí oblasť líčok.

Podstatné je zachovanie prirodzenosti

Celkový look doplňte nežnými tónmi lakov na nechty LE VERNIS, ktoré s opálenou pokožkou dokonale ladia a so sviežimi farbami ceruzieky na pery LE ROUGE CRAYON DE COULEUR vytvoria žaiadný kontrast.

Mohlo by vás zujímať: Tieto tekuté rozjasňovače vám rozžiaria pokožku aj bez opaľovania: Stačí, ak nanesiete iba kvapku na tieto miesta

- Najčítanejšie -