Vodeodolné maskary, ktoré vám zabezpečia krásny vzhľad aj pri vode: Tieto sú tohtoročnými favoritmi

Na tieto maskary sa môžete na v lete pri vode na sto percent spoľahnúť. Zabezpečia vám krásny vzhľad aj bez umelých mihalníc.

Vodeodolné maskary, ktoré vám zabezpečia krásny vzhľad aj pri vode: Tieto sú tohtoročnými favoritmi

Vodeodolné maskary, ktoré vám zabezpečia krásny vzhľad aj pri vode: Tieto sú tohtoročnými favoritmi

Zdroj: Profimedia

Každá z nás túži po výraznom pohľade aj bez nanášania vrstiev make-upu. Pobyt na slnku a pri vode je akousi skúškou toho, či dokážete vyjsť so svojou kožou na trh. Základom je samozrejme čistá pleť a ochrana pred slnkom, no sebavedomie je tiež rovnako dôležité. Nikto z nás nechce vyzerať ako keby sa práve zobudil. A tu nastáva dilema, ísť do nalepených mihalníc alebo radšej siahnuť po vodeodolnej maskare? My sme rozhodne za druhý variant a to aj vďaka čoraz viac prepracovanejším technológiám, ktoré nenamáhajú vaše riasy a neoslabujú ich. Máme pre vás tohtoročných favoritov, ktorí dokážu splniť vaše priania.

Inšpirujte sa: Tiene na oči v pastelových farbách sa stali obľúbeným prvkom vizážistov: Inšpirujte sa týmto líčením

Hviezdny look vďaka dlhým riasam

Vodeodolná verzia riasenky, ktorú zbožňujú profesionálni make-up artisti. Diorshow Waterproof jedným ťahom zabezpečí hustejšie, vytočenejšie a tým aj dlhšie riasy. Vďaka technológii Aquastop zabraňuje rozmazaniu a hviezdny look vám tak zostane aj pri bazéne. 

Dôkladne oddelené mihalnice

Veľkou výhodou maskary Gosh Catchy Eyes Waterproof je tvarovaná gumenná kefka, ktorá mihalnice dôkladne oddeľuje. Napriek tomu je vzhľad prirodzený. Odolné zloženie farby zabezpečí krásny vzhľad počas celého dňa a vy sa tak nemusíte obávať zlého pocitu z nežiadúcich fľakov pod očami.

Uhrančivé oči a sexi pohľad

Unikátna kefka, ktorej tvar pripomína siluetu arašidu vytvára na očiach nezameniteľný vzhľad.  Riasenka Shiseido Full Lash Multi-Dimension okrem toho, že krásne tvaruje mihalnice, vydrží naozaj dlho. Riasy nezlepuje, čierna farba nestráca na pigmentácii a nerozmazáva sa.

Plný objem už v jednej vrstve

Maskara Yves Saint Laurent Effet Faux Cils THE SHOCK zaistí plný objem už v jednej vrstve. Aplikujte jemným ťahom od korienkov až ku končekom. Maximálny objem a dlhotrvácnosť je teda zárukou letného sviežeho vzhľadu po celý deň, pričom sa nemusíte báť kombinácie slnka a vody.

Riasy, ktoré vám budú iné závidieť

Túžba po dlhých mihalniciach, ktoré disponujú zároveň hustotou, nie je taká nereálna ani počas horúcich dní. Luxusná riasenka Estée Lauder Pure Color Envy je obohatená o kombináciu voskov a olejov pre správnu výživu a flexibilitu.  

Foto:
Profimedia, Dior, Gosh Copenhagen, Shiseido, Yves Saint Laurent, Estée Lauder
Zdroj:
ms

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba