Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Dodajte svojej pleti pocit luxusu: Vyskúšajte novinku v podobe neinvazívneho liftingu tváre

Feminity TV

Krásne hladká a dokonalo čistá pleť je základom šťastia každej ženy. Starostlivosť o ňu je preto nesmierne dôležitá. V Zion Spa Luxury sa o vás postarajú za pomoci produktov Linda Meredith. Služby tejto prominentnej beauty guru využíva aj britská kráľovská rodina.

Keď sa v súčasnosti povie lifting tváre, nemusíme si už predstaviť drastické procedúry, po ktorých naša pleť ešte dlho nevyzerá prirodzene. Práve naopak. V luxusnom ZION SPA LUXURY v Grand Hotel River Park v Bratislave a v hoteli Sheraton v príjemnom prostredí ZION SPA PREMIUM sa postarajú nielen o váš relax, ale aj o vašu bezchybnú pokožku tvárovej oblasti. 

Prečítajte si tiež: VIDEO: Načerpajte energiu na skutočne výnimočnom mieste: Hotel Lomnica vás očarí

CACI deluxe nechirurgický lifting tváre

Novinkou, ktorá ovládla kozmetické centrum ZION SPA LUXURY a ZION SPA PREMIUM, sa stal neinvazívny lifting tváre. Tento populárny lifting pracuje s mikroprúdom, ktorý posilňuje svaly tváre, zjemňuje vrásky a vašej pleti poskytuje okamžitý liftingový efekt. Jeho veľkou výhodou je aj zvýšenie prekrvenia tkanív či následná podpora produkcie kolagénu a elastínu v pokožke

FEMINITY TV: Pozrite sa, ako prebieha procedúra, ktorá zabezpečí vašej pleti úplnú dokonalosť

Na túto kozmetiku nedá dopustiť ani kráľovná

Pred procedúrou v ZION SPA sa pokožka pripraví na použitie mikroimpulzov. Aby vaša pleť zostala svieža a pevná, k samotnému liftingovému účinku prispievajú aj krémy značky Linda Meredith. Ako je známe, práve skúsená odborníčka Linda Meredith sa stará aj o vizáž členov kráľovskej rodiny. Toto dokonalé spojenie zanechá pokožku tváre dokonale pevnú, vytónuje jej svalstvo a vyhladí jemné vrásky. 

Mohlo by vás zaujímať: Zbavte sa odumretej pokožky pomocou pílingu: Vyberte si ten najvhodnejší pre váš typ pokožky

Naša pleť má odraz práve v strave, ktorú prijímame

„Zlé veci idú na pokožku zvyčajne z vnútra,“ zdôrazňuje odborníčka na pleť Linda Meredith, ktorá navštívila aj komplex ZION SPA. „Odporúčam zvyčajne pestrú stravu. Keď zistíme, ktorá potravina robí problém, skúšame ju na čas vysadiť alebo nájsť limit konzumácie. Naše ošetrenia pleti sú ako food produkty. Na každý problém máme produkt, ktorý tvári pomôže, vyživí ju a zbaví nezrovnalostí.“ Takýto prístup aplikuje Linda Meredith nielen v produkcii krémov svojej vlastnej značky, ale aj pri pomáhaní celebritám a členom kráľovskej rodiny. 

Zažite pocit luxusu na vlastnej pleti

Vy sama si môžete dopriať toto jedinečné prepojenie. Neinvazívny lifting tváre predstavuje novinku, ktorá si prebíja popredné miesto medzi beauty procedúrami. Vyskúšať ho môžete v hoteli Sheraton v Bratislave v prostredí jedinečného ZION SPA PREMIUM a v Grand Hoteli River Park v luxusnom spa ZION SPA LUXURY.