Presunúť na hlavný obsah

Nemixujte vzory, urobte pravý opak: Štýlové komplety ovládnu váš letný šatník

Móda

Síce sa neustále hovorí o tom, ako je mixovanie vzorov v móde, viete sa ho ľahko presýtiť. Niektoré dni si preto žiadajú jednotnú farebnú schému a rovnaký vzor od hlavy až k pätám. Ako si však vybrať ten najlepší kompletík na letné mesiace presne podľa vašich potrieb?

Súdržnosť vzorov aj v práci

Ak neviete čo na seba, vyskúšajte práve kombináciu rovnakého saka so šortkami či sukňou. Je to možno starý trik, avšak v súčasnosti zažíva svoju renesanciu. Ľahké letné saká či vesty sa dobre kombinujú a vrstvia. Vám zabezpečia nezabudnuteľný look, ktorý upúta na prvý pohľad.

Prečítajte si tiež: Univerzálny kúsok, z ktorého vykúzlite dokonalý štýlový outfit: Džínsová sukňa zaujme na prvý pohľad

Svieža biela na každodenné nosenie

Netrápte sa výberom farieb a svoj komplet si vyberte aj v populárnej letnej bielej. Sukňa a top v rovnakej farbe môžu pôsobiť ako ľahké šaty. Viete ich však smelo obmieňať a vytvoriť si tak nespočetné množstvo outfitov.

Zaujmite v netradičnom tope

Top a lá podprsenka, ktorý odhalí kúsok kože je trendom každého leta. Ani tento rok by ste ho jednoznačne nemali vynechať zo svojho zoznamu prianí. Ak ho skombinujete s rovnako vzorovanou sukňou, máte vyhraté. Nebude pôsobiť vulgárne, ale vytvorí dokonalý kompletný dojem.

Čierno biela kombinácia má šťavu

Kocka alebo kohútí vzor. Takto ľahko sa viete pohrať so vzormi aj počas leta. Čierno biela potlač na celom tele pritom vôbec nemusí byť nudná. Zaujmite netradičným strihom a farebnosť neriešte.

Mohlo by vás zaujímať: Plážové outfity, z ktorých môžete čerpať toto leto inšpiráciu: Máme pre vás manuál na letný dovolenkový šatník!

Aj šortky sú v móde

Kombinovanie topu a šortiek je základom letného šatníka. Prejdite však k akémusi stylingovému pexesu a namiešajte si outfit z rovnakých kúskov. Potlač zjednotí celý výzor a vám dodá na sviežosti. Vyberajte populárne tropické motívy a vkročte do leta tou správnou nohou.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe