Presunúť na hlavný obsah

Manuál balenia na dovolenku: Týchto 5 kúskov vám bude stačiť na dokonalé outfity počas celého týždňa

Móda

Ak cestujete naľahko, alebo máte menšie auto, ktoré nechcete zaťažovať zbytočnosťami, prezrite si pozorne náš malý manuál. Podľa neho pochopíte, ako jednoducho sa dokážete zbaliť už z piatich kúskov oblečenia, ktoré nielenže vytvoria štýlové outfity, ale aj nezaberú priveľa miesta.

Dokonalé plánovanie letných outfitov, ktoré si so sebou balíte k moru či na iný trip, je základ. Ak si už doma premyslíte, čo všetko potrebujete a ako budete jednotlivé kúsky kombinovať, nemôže sa vám stať, že by ste na niečo zabudli. Priblížte sa dokonalosti v balení a vyskúšajte nakombinovať týchto päť kúskov!

Prečítajte si tiež: Plážové outfity, z ktorých môžete čerpať toto leto inšpiráciu: Máme pre vás manuál na letný dovolenkový šatník!

Voľné nohavice - na pláž aj na romantickú večeru

Voľné nohavice môžu byť základom vášho letného šatníka. Sú dokonale variabilné, a ak si vyberiete tie s vysokým pásom, nebudete musieť riešiť ani dostatok topov. Stačí vám k nim jednoduchá bralettka, ktorá vás zachráni aj počas teplého večera. Vyberajte tie, ktorých materiál je príjemný. Môžete v nich potom cestovať, ale obliecť si ich aj na prípadné výlety.

Úzke šaty - premeňte ich na spodný, ale aj vrchný diel

Svoje dokonalé letné šaty môžete nosiť aj samé o sebe. Ak je však váš model obtiahnutý na telo, môžete ho jednoducho schovať aj pod sukňu s vyšším pásom a vytvoriť si tak nový top. Samozrejme, ak na ne oblečiete jednoduchý svetrík, bude ich spodok žiariť ako unikátna sukňa.

Zavinovacia alebo skladaná sukňa - zakryje všetky nedostatky

Sukňu voľte voľnejšiu. Práve pod taký strih totiž môžete schovať aj šaty, ktoré sa rozhodnete premeniť na top. Bude vám v nej príjemne a skladaný materiál naozaj zakryje všetko, čo zakryť má. 

Bralette plavky - ako top, ale aj do mora

Pri výbere plaviek si dávajte tento rok extra pozor. Ak sa chcete efektívne pobaliť voľte tie, ktorých podprsenka je zdobená alebo typu bralette. Na zahodenie nie sú ani celé plavky, ktoré môžete efektívne nosiť k čomukoľvek ako jednoduchý top.

Mohlo by vás zaujímať: Dlhý let vás už neprekvapí: Tieto maličkosti si so sebou určite vezmite na palubu lietadla

Jednoduchý svetrík - vytiahnite ho, ak bude chladnejšie

Aj keď predpoveď počasia ukazuje príjemné teploty, nenechajte svoj zdravý rozum doma. Noci v niektorých destináciách bývajú chladnejšie, preto si do svojej batožiny pribaľte aj ľahký svetrík. Ak podobný nemáte, môžete ho nahradiť štýlovým kimonom. To sa dá pretransformovať na šaty ale aj na dlhú vestu. Fantázii sa medze nekladú!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe