Presunúť na hlavný obsah

Kráľovské diéty podľa Kate Middleton a Meghan Markle: Takto sa udržiavajú vo forme princezné

Feminity

Viete, čo majú spoločné Meghan Markle a Kate Middleton okrem toho, že sa obe vydali za princov? Dokonalé postavičky. Nám sa podarilo zistiť, aký je ich tajný recept na dokonalú figúru. Odhaľte ho spolu s nami.

Vojvodkyne Meghan Markle a Kate Middleton zažiaria všade, kde s objavia. Nielenže majú obe dokonalú tvár, ale navyše sa môžu pochváliť absolútne bezchybnou postavičkou. Nám sa podarilo zistiť, ako sa dostávajú do formy. Pozrite sa spolu s nami, na čo nedajú tieto krásky dopustiť!

Čítajte tiež: Supermodelky kedysi a dnes: Ako sa zmenil ideál krásy, a ktoré sú na vrchole aj po dvadsiatich rokoch? 

Kate aj Meghan milujú šport. Obe nedajú dopustiť na ranný beh a jógu. Avšak vojvodkyne vedia, že bez stravy to jednoducho nejde. Preto každá dodrživajú aj prísny jedálniček, vďaka čomu vyzerajú skvele. A Kate dokonca aj po troch pôrodoch. 

Jedálniček podľa Kate

Životabudič: Zelené smoothie

Raňajky: Omeleta s bylinkami, syrom a toast

Obed: Morské plody so šalátom, prípadne sushi

Olovrant: Zelené smoothie

Večera: Zeleninová polievka

Jedálniček podľa Meghan 

Životabudič: Voda s citrónom a zelené smoothie

Raňajky: Ovsené vločky s banánom a agávovým sirupom

Desiata: Jablko s mandľovým maslom a morskou soľou

Obed: Zeleninový šalát so syrom

Olovrant: Zelené smoothie

Večera: Cestoviny s cuketou, parmezánom  a pohár vína

Ako vidíte obe vojvodkyne jedia pravidelne, minimálne päťkrát denne, no doprajú si skôr menej kalorické jedlá. Avšak počas dňa sa snažia stravovať tak, aby nepocítili náhly nával hladu. To je podľa nich najzásadnejšia chyba, ktorú ženy v túžbe za dokonalou postavou robia. Nechajú svoje telo doslova vyhladovať a potom si doprajú jedno výdatné jedlo. Ak však chcete mať krásnu figúru, to rozhodne nie je cesta. 

Zázračný kráľovský drink

Na tento super nápoj nedajú Kate a Meghan dopustiť. Ide o smoothie, ktoré sa skladá z listovej zeleniny kale, špenátu, rímskeho šalátu, čaju matcha, koriandru, čučoriedok a spiruliny. Obe krásky ho pijú dvakrát do dňa. Nieleže dokáže naštartovať imunitný systém, má minimum kalórií, ale zlepšuje aj trávenie, znižuje cholesterol a riziko vzniku rakoviny. Vysoký obsah železa, vápnika, veľký podiel vitamínov a antioxidantov z neho robia dokonalú superpotravinu. Čo poviete, neskúsite ísť najbližších pár dní touto cestou stravovania? Podľa nášho názoru, uvidíte výsledky naozaj veľmi rýchlo. 

Neprehliadnite: Brutálny jedálniček hviezdneho páru odhalený: Z toho, čo zje denne táto brazílska gazela, vám spadne sánka!

- Najčítanejšie -