Meghan Markle sa vžíva do role vojvodkyne: Neuveríte, od koho prijíma rady ohľadne svojho outfitu

Nová členka kráľovskej rodiny si na svoju rolu postupne zvyká. Jej správanie sa však aj v prípade výberu outfitov tak trochu vymyká zaužívaným britským tradíciám.

Krásna vojvodkyňa zo Sussexu Meghan si ľudí získala svojím pôvabom a nezameniteľným úsmevom

Krásna vojvodkyňa zo Sussexu Meghan si ľudí získala svojím pôvabom a nezameniteľným úsmevom

Zdroj: Profimedia

Nové povinnosti a nový štýl

Od svadby princa Harryho s bývalou herečkou Meghan Markle neubehol ani mesiac a mladomanželia sa už horlivo pustil do všetkých svojich spoločenských povinností, ktoré im ako najnovšiemu páru v kráľovskej rodine prináležia. Práve preto si čerstvá vojvodkyňa zo Sussexu musí v krátkom čase osvojiť nielen etiketu správania, ale aj vhodné outfitové kombinácie, aby tak svojím rozhodnutím nevyšla až príliš zo zaužívaných kráľovských tradícií.

Inšpirujte sa: Z Meghan Markle a Kate Middleton sa stávajú skvelé priateľky: Nečudo, aj toto majú kráľovské nevesty spoločné

Amal Clooney sa stará o spoločenský život a...

Aj preto dostáva Meghan už niekoľko mesiacov hodiny priamo od kráľovninej asistentky, ktorá ju zasväcuje do histórie a samotných politických vzťahov, zatiaľ čo o jej voľný čas a pocit, že sa stáva súčasťou britskej spoločnosti, sa v prípade Meghan stará jej priateľka Amal Clooney.

Mohlo by vás zaujímať: Meghan Markle čaká po svadbe veľa zmien: Aj toto vojvodkyňa zo Sussexu bude musieť najbližších 6 mesiacov robiť

Pokiaľ však ide o samotný outfit, tu je situácia viac než len prekvapivá. Namiesto stylistov alebo kráľovského protokolu, sa Meghan netradične na názor pýta práve svojho manžela. Princ Harry je tým, kto má pri výbere akýchkoľvek spoločenských šiat svojej ženy posledné slovo. Prečo práve on?

Odpoveď je celkom jednoduchá. Namiesto plateného personálu totiž skutočne vie, čo jej pristane a v prípade Meghan sa viac ako protokol a tradície snaží brať do úvahy hlavne jej štýl, vkus a to, aby sa v danom modeli cítila dobre.

Svoje návrhy dáva už pri šití

Aby sme však boli presný, Harry sa do celého procesu obliekania dostáva už na samotnom začiatku a svojej žene radí už pri skúškach a prvých meraniach. Tím okolo Stelly McCartney, ktorý sa stará o šaty vojvodkyne na spoločenské udalosti, si veľmi váži jeho názor a to, že s Meghan chodí na každé jedno skúšanie, berú ako veľmi pozitívnu zmenu v kráľovskej rodine.

A zdá sa, že mu to ide viac než len dobre, čo poviete? Hneď na prvom verejnom vystúpení totiž Meghan v šatách od Caroliny Herrera vyslovene žiarila, a aj keď odhalenými plecami mierne porušila etiketu, možno tak len do kráľovskej rodiny zavádza novú éru v obliekaní. Kto vie?

Nenechajte si ujsť: Šaty okúzľujúcej Meghan Markle z nej urobili princeznú: Ak chcete byť aj vy moderná nevesta, inšpirujte sa!

Páči sa Vám štýl, akým sa oblieka Meghan Markle?

Áno
683
Nie
86
Hlasovalo: 769

Foto:
Profimedia, SITA
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba