Tehotná Zuzana Stráská žiari šťastím: Pozrite sa na jej najlepšie tehotenské outfity, ktoré sú trendy

Aj s bruškom môže žena vyzerať naozaj trendy a sexi zároveň. Jasným dôkazom toho je aj modelka z Elite Prague, Zuzana Stráská. Čoskoro sa stane maminou a neuveriteľne jej to pristane!

Tehotná Zuzana Stráská žiari šťastím

Tehotná Zuzana Stráská žiari šťastím

Zdroj: Instagram.com/zuzanastraska

Inšpirujte sa: Herečka Angelina Jolie ukázala na červenom koberci svojho syna: Z malého chlapčeka vyrástol poriadny fešák!

Po romantických zásnubách na Zanzibare sa očarujúca modelka z agentúry Elite Prague Zuzana Stráská spolu so snúbencom pripravuje na ďalšiu veľkú životnú udalosť. Už čoskoro sa totiž stane mamičkou. My sme sa pozreli na jej najlepšie tehotenské outfity!

Pohlavie bábätka si topmodelka s partnerom Matyášom zatiaľ nechávajú pre seba. Nastávajúca mamička si však toto obdobie veľmi užíva. Hoci v prvom trimestri sa necítila najlepšie, nikdy to na nej nebolo vidno a vždy vyzerala skvele. Dokonca aj v šiestom mesiaci, by nikto nepovedal, že je tehotná. 

V tomto outfite vyzerala dokonale. Športový look Zuzane nesmierne pristane.

Aj keď kráska už o dva mesiace rodí, až teraz jej vykuklo tehotenské bruško. V týchto voľných, splývavých šatách pôsobí nežne a sexi zároveň. 

Áno, pásiky sú aj pre tehotné. Zuzana vyzerá perfektne za každých okolností a je dôkazom toho, že materstvo ženám pridáva na kráse. Veď uznajte, úzke šaty len dokonale podčiarkli jej ženskosť.  

Mohlo by vás zaujímať: Vysmiata Angelina Jolie na výlete aj s deťmi v Paríži: Pozrite sa, ako jej rastú a robia dokonca už aj gardé

Foto:
Instagram.com/zuzanastraska
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba