Presunúť na hlavný obsah

Takto cvičí plus size modelka Ashley Graham: Svetu ukazuje, že aj ona vie byť naozaj krásna

Zahraničné celebrity

V dobe chudučkých modeliek je ťažké presadiť sa. Ešte horšie to však majú modelky, ktoré nesú označenie plus size. Posúvajú limity ženskej krásy a hrdá Ashley Graham je jednou z nich.

Objavila sa na obálkach časopisov a momentálne navrhla vlastnú kolekciu plaviek pre pevnejšie postavy. Modelka Ashley Graham vie, že základom spokojnosti je bezpodmienečne pozitívne nastavenie mysle. Učí ženy po celom svete, že veľkosť oblečenia, ktorú nosia je len číslo. Svoje telo treba milovať také aké je!

Prečítajte si tiež: Telo tejto sexi modelky odmietli dať na titulku: Nespĺňala požiadavky, hoci jej postava vyzerá božsky!

Nepripúšťa si negatívne komentáre

Aby sa však Ashley cítila vo svojej koži príjemne, neobchádza cvičenie. Vie, že nikdy z nej nebude vychudnutá topmodelka, pretože tieto gény nemá vo svojej DNA. Je si však istá, že pravidelným cvičením si zabezpečí pevné telo, ktoré bude aj na prehliadkových móla vyzerať božsky.

Na cvičenie si vezme so sebou kamarátku

Pre Ashley je najväčším koníčkom cvičenie s váhou vlastného tela. Tak dokáže táto plus size modelka spevňovať potrebné partie a tiež zisťovať svoje limity. Aby samotné cvičenie nebolo iba nudnou rutinou, Ashley si so sebou do fitka rada bráva kamarátku

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham),

Na spoločné cvičenie sa dala nahovoriť aj jej kolegyňa modelka Karlie Kloss. Podobné cviky sú veľmi účinné na spevnenie celého tela. Práve preto ich obľubuje aj pôvabná Ashley Graham.

Mohlo by vás zaujímať: Chudnutie podľa veku: Magda Šebestová po 30-tke ešte viac štíhla, úžasná Soňa Müllerová po 50-tke stavia na toto

Je sexi za každých okolností

Z Ashley Graham vyžaruje charizma, ktorú jej žiadny kritik nemôže uprieť. Má zápal pre veci, ktoré vykonáva a radosť zo života vidieť aj na jej súčasnej kolekcii bikín. Okrem toho je veľkou bojovníčkou. Neprestáva sa zlepšovať a formovanie svojho tela vôbec nenecháva na náhodu! Práve svojou odhodlanosťou môže byť inšpiráciou pre mnohé ženy!

Chodievate aj vy radšej cvičiť s kamarátkou ako modelka Ashley Graham?

spolu hlasovalo 66 ľudí

- Najčítanejšie -