Presunúť na hlavný obsah

Tehotenstvo Pippu Middleton zmenilo: Sestra vojvodkyne zaradila do svojej rutiny aj tento cvik vhodný pre bábätko

Zahraničné celebrity

Krásna Pippa Middleton je už niekoľko mesiacov v očakávaní svojho prvého dieťatka. Aj takto sa na samotné tehotenstvo pripravuje.

Šťastnou mamičkou v očakávani

Už v apríli sa na svet dostala informácia o tom, že sestra vojvodkyne z Cambridgeu a manželka Jamesa Matthewsa, Pippa Middleton, čaká svoje prvé dieťatko. Celá kráľovská rodina sa tejto správe nadmieru potešila, na čele so samotnou Kate. Tá totiž ešte len pred niečo vyše mesiacom porodila svoje tretie dieťatko, a tak má so sestrou o ďalšiu spoločnú tému navyše.

Inšpirujte sa: Zatiaľ čo Kate porodila, jej sestra Pippa čaká dieťatko: Aj tieto detaily spájajú tehotenstvá okúzľujúcich sestier

Pippa je opatrná, no tohto sa nevzdá

Možno sú si sestry vo veľa veciach podobné, za tú aktívnejšiu čo sa týka cvičenia by sa však vždy dala pokladať práve Pippa. Ako ale svoju vášeň kombinuje so súčasným stavom? Rovnako ako každá mamička, aj ona myslí v prvom rade na dieťatko a na svojom tele sí už všíma prvé očividné zmeny. Predsa len je už v  prvom trimestri a jej bruško je už skutočne trošku viditeľné.

Aj napriek tehotenstvu sa však športu nevzdáva. "Všimla som si na svojom tele očividné zmeny, zväčšila som sa, no hlavne vďaka cvičeniu moje telo akoby zosilnelo," priznala sestra vojvodkyne. Prvé mesiace tehotenstva jej prinášajú zatiaľ len radosť, a to možno aj vďaka tomu, že sa nezvdzala svojej naväčšej záľuby, pohybu, a svoj cvičebný plán len prispôsobila dieťatku.

Molo by vás zaujímať: Najštýlovejšie outfity Pippy Middleton: Oblečenie, v ktorom sa ukáže v uliciach, ide doslova na dračku

"Je to pre mňa výzva, no aj napriek tomu chcem cvičiť a ostať taká zdravá a v pohode ako to len bude možné," dodáva Pippa, ktorá do svojej rutiny pridala zopár cvikov vhodných práve počas tehotenstva.

Tento cvik je ideálny

Aj preto sa okrem drepov venuje aj výpadom, ktoré sú podľa nej ideálnym cvikom pre budúce mamičky. Žiadnym spôsobom tým neohrozuje dieťatko a precvičuje tak hlavne spodné partie svojho tela, ktorá sú počas tehotenstva tými nakritickejšími. Stačí však tento cvik zaradiť do svojej cvičebnej rutiny a nohy a zadok sa aj počas tehotenstva vyslovene spevnia.

Stíha aj dlhé prechádzky

Pippa však nezabúda ani na občasné prechádzky na čerstvom vzduchu, ktoré sa tehotným mamičkám vyslovene odporúčajú. Nijak veľmi sa tým nenamáha, avšak práve fakt, že je telo v pohybe, ktorý je preň prirodzený, dosiahne optimálny balans medzi odpočinkom a aktívnym životom. Musíme uznať, že jej prístup je obdivuhodný, preto veríme, že aj jej tehotenstvo prebehne bez problémov!

Nenechajte si ujsť: Fitness tréner Pippy Middleton má účinnú radu na chudnutie: Inšpirujte sa týmito tromi krokmi

Myslíte si, že cvičiť v tehotenstve je zdraviu prospešné?

spolu hlasovalo 124 ľudí

Áno
117
Nie
7

- Najčítanejšie -