Presunúť na hlavný obsah

Zázračný produkt, ktorý používa Meghan Markle: Na uvoľnenie tela a mysle stavia na ajurvédske bylinky

Zahraničné celebrity

Ajurvédska medicína je dnes veľmi populárna a to dokonca aj v tých najvyšších, kráľovských kruhoch. Fanúšičkou konkrétneho produktu z jedného typu ajurvédskych byliniek, účinných nielen proti stresu, je aj vojvodkyňa zo Susexxu, Meghan Markle.

Zázračný prášok, ktorý si môžete pridať do rannej kávy 

Čo sa týka ajurvédskej medicíny, existuje na trhu veľmi veľa produktov. Vojvodkyňa zo Sussexu, Meghan Markle, si však zamilovala tento konkrétny pod názvom Ashwagandha, ktorý sa predáva v podobe prášku. Stačí len polovica čajovej lyžičky tohto zázračného prášku, ktorú si pokojne môžete pridať do svojej obľúbenej rannej šálky kávy či čaju a výsledok sa pri pravidelnom používaní dostaví. 

Mohlo by vás zaujímať: Meghan Markle má telo, ktoré jej môžeme závidieť: Je to vďaka týmto zásadám jej životného štýlu

Vojvodkyni pomáha zvládať stres a únavu

Ashwagandha vďaka svojej jedinečnej kombinácii prírodných indických byliniek zvyšuje odolnosť organizmu voči stresu a únave, pretože znižuje v tele kortizol, známy ako stresový hormón. Zároveň zvyšuje produkciu serotonínu, čo je zase hormón šťastia.  Keď vezmeme do úvahy jej predchádzajúcu, časovo náročnú prácu herečky, ktorú vymenila nedávno za kráľovské povinnosti, v oboch prípadoch jej tento produkt bol teda viac než nápomocný, čo sa týka odbúrania stresu. 

Čítajte tiež: Detoxikačný čaj, na ktorý nedá dopustiť Meghan Markle: Naštartuje vám metabolizmus a zbaví toxínov

Vďaka nemu Meghanina tvár žiari aj po tridsiatke 

Je známe, že Meghan je veľkou fanúšičkou starostlivosti o svoje telo a myseľ, takže Ashwagandhu si vybrala ako doplnok stravy aj z iného dôvodu. Tým je ďalší pozitívny účinok tohto prášku a to na jej pleť. Vďaka svojim antioxidačným účinkom dodáva Meghaninej pleti potrebnú hydratáciu. Tým zároveň zvyšuje elasticitu pokožky. A musíte uznať, že vojvodkynina tvár aj po prekročení tridsiatky vyzerá naozaj skvele a rozžiarene. 

Neprehliadnite: Rodinné tajomstvo Meghan Markle: S nevlastnou sestrou nehovorila už tri roky a vlastnému otcovi odmietla pomôcť!

Vraj zvyšuje aj sexuálne libido 

Ashwagandha má však ešte jeden pozitívny účinok na naše telo, a to posilnenie libida, teda sexuálnej chuti. Je to celkom logické, pretože ak tento zázračný prášok obsahuje bylinky proti stresu a zvyšuje dokonca hladinu hormónu šťastia, s dobrou náladou a oddýchnutým telom a mysľou sa predsa zvyšuje aj naša chuť na sex. No v tomto prípade môžeme len polemizovať o tom, či nejaké účinky v rámci tohto produktu na svoje telo pociťuje aj krásna vojvodkyňa. To už je vecou súkromia. 

- Najčítanejšie -