Presunúť na hlavný obsah

Meghan Markle čaká po svadbe veľa zmien: Aj toto vojvodkyňa zo Sussexu bude musieť najbližších 6 mesiacov robiť

Zahraničné celebrity

Stať sa členkou kráľovskej rodiny nie je len tak. Pozrite sa na to, čo čaká krásnu Meghan Markle, už vojvodkyňu zo Sussexu, v najbližších mesiacoch.

Po svadbe ešte viac povinností

Síce tá najvčšia paráda sa uskutočnila už pred niečo vyše týždňom, ešte len teraz sa pre manželský pár, vojvodu a vojvodkyňu zo Sussexu, začína reálny kráľovský život plný povinností a plnenia všemožných oficialít. Na ten sa však treba naozaj dôkladne pripraviť, a to nehovoríme len o samotnom princovi Harrym, ale hlavne o jeho krásnej manželke. Ako bývalá herečka má síce Meghan skúsenosti s nabitým pracovným životom, čo-to sa však aj ona musí priučiť.

Prečítajte si aj:  50 zaujímavostí o kráľovskej svadbe roka: Toto ste o Meghan Markle a princovi Harrym (ne)tušili

Skutočný tréning je na pláne

Aj preto ju nasledujúcich šesť mesiacov čaká skutočný tréning za pomoci asistentky a osobnej sekretárky samotnej kráľovnej, Samanthy Cohen. Tréning však nebude len počúvaní a nasávaní informácií. Vojvodkyňu zo Sussexu čaká veľa cestovania, v rámci ktorého spozná nielen zákutia Británie, ale aj neuveriteľné množstvo charít, ktorým sa kráľovská rodina venuje, a do ktorých neustále prispieva určitou čiastkou. 

Mohlo by vás zaujímať: Meghan Markle potvrdila svoj status ikony: Nevesta v jednoduchých šatách, v ktorých vynikla jej krása

Okrem asistentky pomôžu aj iní

Meghan Markle však poskytne pomoc aj množstvo ďalších ľudí. Aj napriek tomu, že sa väčšinu času bude venovať charitatívnym projektom, o prácu a zaneprázdnenosť nebude mať skutočne núdzu. Ako je však o nej známe, bývalá herečka miluje rýchle tempo a neustálu zaneprázdnenosť, pretože je naňu zvyknutá zo svojho predchádzajúceho povolania a aj napriek tomu, že sa vydajom dostala do kráľovskej rodiny, vo svojom pracovnom tempe nemieni poľaviť. 

Nenechajte si ujsť: Šaty okúzľujúcej Meghan Markle z nej urobili princeznú: Ak chcete byť aj vy moderná nevesta, inšpirujte sa!

Už na tom pracujú

Síce samotný tréning ešte nezačal, krásna Meghan sa už nejakú dobu stretáva so Samanthou Cohen. Obaja princovia, Harry aj William, si kráľovninu asistentku totiž mimoriadne obľúbili a plne jej dôverujú. Aj preto hneď po oznámení oficálneho zasúbenia, začala Samantha budúcu nevestu oboznamovať so zložením monarchie a jej fungovaním. Vyzerá to tak, že Meghan sa skutočne nudiť nebude a jej život sa zmení v oveľa väčšej miere ako by si hocikto predstavoval. Čaká ju toho oveľa viac ako len nutnosť vzdať sa svojho povolania herečky. No zdá sa, že jej manžel, očarujúci princ Harry, jej za to stojí, nemyslíte?

- Najčítanejšie -