Presunúť na hlavný obsah

Meghan Markle má telo, ktoré jej môžeme závidieť: Je to vďaka týmto zásadám jej životného štýlu

Zahraničné celebrity

Hoci herečka a snúbenica princa Harryho, Meghan Markle, vedie naozaj zaneprázdnený život, zdravý životný štýl aj s jeho „cheat days“ v rôznych podobách je jej súčasťou nech robí čokoľvek a nachádza sa kdekoľvek.

Joga a beh pre telo aj myseľ

V jednom rozhovore Meghan prezradila toto: „Joga je moja vec... Existuje toľko výhod, ktoré prichádzajú s praxou jogy... Zvýšená flexibilita a svalová sila, väčšie šťastie, zvýšené mentálne zameranie, väčšia schopnosť relaxovať, znížená úzkosť a lepší spánok.“ Joge podľahla krásna Meghan už v detstve vďaka svojej matke, ktorá robí inštruktorku jogy. Z ďalších pohybových aktivít, ktoré miluje, je beh. Hoci podotkla, že kvôli svojim kolenám nemôže už behať ako v minulosti, kedy to bolo jej rutinou, stále sa mu venuje a rada si ním vyčistí hlavu. 

Mohlo by vás zaujímať: Detoxikačný čaj, na ktorý nedá dopustiť Meghan Markle: Naštartuje vám metabolizmus a zbaví telo toxínov

Vyhýba sa jedlám, ktoré ju spomaľujú

Meghan sa vyhýba jedeniu potravín alebo jedál, po ktorých sa cíti unavene, letargicky. Preto sa vo svojom jedálničku zameriava skôr na ryby a zeleninu, ktoré jej dodávajú energiu. 

Neprestáva však jesť potraviny, ktoré miluje

„Celý deň by som mohla jesť hranolky,“ prekvapuje Meghan. Okrem iného miluje aj cestoviny a sacharidy. Veď podľa nej, kto ich nemá rád? Takže z času na čas, hlavne cez víkend, si dopraje aj z týchto nezdravších jedál, aby ulahodila svojim chuťovým pohárikom. 

Seba-motivácia je dôležitá

Meghan sa rada motivuje. Hoci priznáva, že niekedy, keď je priveľmi unavená, to ide ťažko, ale správna motivácia je polovica vyhratej bitky. Tým má namysli napríklad tréning v posilňovni, na ktorý sa až tak netešíme, aspoň zvyčajne, ale všetky dobre vieme, aký je to skvelý pocit, keď máme po ňom, a my odchádzame s vedomím, že sme pre seba niečo dobré urobili. Vie to aj Meghan. 

Čítajte tiež: Rodinné tajomstvo Meghan Markle: S nevlastnou sestrou nehovorila uť tri roky a vlatnému otcovi odmietla pomôcť!

Na oddych je vždy čas 

Podľa Meghan sme všetci tak neskutočne zaneprázdnení, práve preto je veľmi dôležité dopriať si aspoň hodinku v týždni skutočného oddychu. Pre Meghan predstavujú relax a vypnutie aj psíkovia, ktorých miluje, alebo sedieť len tak s pohárom vína v ruke a vychutnávať si ho. 

Na zelené šťavy nedá dopustiť 

Ako informuje magazín Elle, v jednom z rozhovorov sa priznala aj k tomu, že práve pitie zelených štiav pre ňu predstavuje prirodzený zdroj energie. Dokonca radšej ako dobrú kávu si dopraje zelenú šťavu a vie, že urobila pre telo lepšie, pretože tá sa dostane priamo do vášho systému. 

Domáce varenie jej robí radosť

Hoci veľa príležitostí na domáce varenie budúca žena princa Harryho nemala a ani teraz nemá, miluje to. Ako hovorí, aj keď je to len pesto, ktoré dá do chladničky, kedykoľvek cez týždeň ho môže vybrať a dopriať si kúsok z čoho má naozaj radosť. 

Neprehliadnite: 10 beauty tipov budúcej členky kráľovskej rodiny na krásnu pleť: Vďaka tomuto vyzerá Meghan Markle mlado a sviežo

Pitie alkoholu v rámci rozumu

„Samozrejme, že mám rada pohár vína,“ dodáva na záver Meghan. Ako prezradila už predtým, predstavuje to pre ňu aj nejaký ten relax. No dopraje si ho v rámci toho, že pozná svoje telo a vie ako funguje. Preto nič nepreháňa.  

- Najčítanejšie -