Presunúť na hlavný obsah

Viete, kto sa stal najlepšou priateľkou Meghan Markle po presťahovaní do Británie? Táto kombinácia vás prekvapí

Zahraničné celebrity

Meghan Markle a Victoria Beckham, sú najnovšie najlepšie kamošky. Tak sa zdá, že Meghan sa páči Victoriina móda a Victorii zase nie je na škodu, že jej tvorbu bude na sebe prezentovať ďalšia budúca členka kráľovskej rodiny.

K Victorii po rady a tipy 

Herečka Meghan Markle sa presťahovala do Londýna len pred menej než tromi mesiacmi a už si stihla urobiť priateľov v tých najhviezdnejších kuloároch nielen anglickej, ale aj svetovej smotánky. Podľa magazínu Elle sa za tento krátky čas stihla stať dobrou priateľkou bývalej speváčky, dnes predovšetkým uznávanej módnej návrhárky a matky, Victorie Beckham. Podľa istého zdroja blízkeho okoliu budúcej manželky princa Harryho, Meghan išla k Victorii po módne tipy a rady, aby ešte viac vylepšila svoj módny vkus. 

Mohlo by vás zaujímať: Pippa Middleton a Meghan Markle sa na seba až neuveriteľne podobajú: Aj tieto veci majú obe krásky spoločné

Meghan miluje jej elegantné a pritom praktické modely 

Podľa spomínaného zdroju, Meghan sa veľmi páči Victoriin štýl a módny vkus. Dokonca vraj mala byť nadšená z toho, že ju Victoria poučí ohľadom zlepšenia jej pracovného, šatníka ako budúcej členky kráľovskej rodiny: „Meghan miluje Victoriine elegantné a pritom praktické modely...“

Priateľstvo, ale aj osobný profit 

Zároveň, ako informuje magazín ďalej, aj Victoria je celkom hrdá na skutočnosť, že sa stala s Meghan priateľkou. Naviac aj pre Victoriu to bude pre ňu len dobrá reklama, čo sa týka jej podnikania v módnom biznise. 

Okrem iného Victoria vraj Meghan predstavila svojim známym, ako napríklad svojej vizážistke Sarah Chapmanovej a takisto jej dala kontakt aj na svojho kaderníka. Takže hoci ich priateľstvo je aj úprimné, určite majú z neho obe aj iné benefity. 

Čítajte tiež: 10 beauty tipov budúcej členky kráľovskej rodiny na krásnu pleť: Vďaka tomuto vyzerá Meghan Markle mlado a sviežo

Victoriin sveter na zásnubných fotografiách a iné 

Pri pohľade na Meghanine outfity si nemožno všimnúť, že jej štýl obliekania s tým Victoriným sú si naozaj podobné. Obe majú radi elegantné, ale pritom ležérne modely, jednoduché strihy, praktickosť odevu aj neutrálnejšie až zemité farby. Takže bolo len otázkou času, kedy si tieto dve k sebe nájdu cestu. Dokonca podľa spomínaného magazínu, na menej formálnych fotografiách snúbencov, ktoré nedávno palác zverejnil, mala Meghan oblečený biely sveter z najnovšej Victoriinej módnej línie. 

Neprehliadnite: Inšpirujte sa farebnými kombináciami Victorie Beckham: Tieto tri farby na nej na jar uvidíte najčastejšie

Rovnako Meghan rada nosí aj ďalší Victoriin obľúbený módny kúsok, dlhé a široké nohavice či dlhý kabát. Obom dámam to v nich veľmi pristane, čo poviete?

- Najčítanejšie -