Čo nesmie chýbať v šatníku budúcej princeznej Meghan Markle? Posvietili sme si na to, ako sa vyvíjal jej štýl

Krásna herečka a budúca manželka princa Harryho vyzerá perfektne. My sme sa pozreli na to, ako sa štýl tejto mladej dámy a budúcej princeznej vyvíjal!

Krásna herečka a budúca manželka princa Harryho má skvelý štýl

Krásna herečka a budúca manželka princa Harryho má skvelý štýl

Zdroj: Profimedia

Prečítajte si: Moja mama ma po mojich tridsiatich narodeninách už nikdy nenavštívila: Až po jej smrti som sa dozvedela, čo bolo dôvodom

Ešte nedávno ju takmer nikto nepoznal, no dnes patrí k najvýraznejším menám svetového showbiznisu. Meghan Markle je jednoducho žena, ktorá má nezameniteľný štýl.  

Treba uznať, že snúbenica a budúca manželka princa Harryho má módu jednoducho v krvi. Očarujúca tmavovláska miluje eleganciu a minimalizmus. A každý jeden jej model je toho dôkazom.

Kráska, ktorá očarila britského monarchu, vyzerala vždy skvele. Uprednostňuje jednoduché modely, zbožňuje denim a "must have" kúskom v jej šatníku je biela blúzka. Vie, že tá sa hodí ku všetkému a rada ju kombinuje.

Svojim lookom Meghan púta pozornosť, kdekoľvek sa objaví a bolo to tak vždy. Sympatická herečka vie, čo jej pristane.  A v týchto červených šatách vyzerá neuveriteľne dobre. 

Odkedy sa však objavuje po Harryho boku, tmavovláska siaha čoraz častejšie po oveľa jednoduchších kúskoch. Jej štýl sa veľmi nápadna podobá na ten, ktorý má aj vojvodkyňa Kate Middleton. Treba uzanť, že Meghan má v tomto smere naozaj skvelý vzor, nakoľko Kate to s módou skutočne vie. 

 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba