Presunúť na hlavný obsah

10 beauty tipov budúcej členky kráľovskej rodiny na krásnu pleť: Vďaka tomuto vyzerá Meghan Markle mlado a sviežo

Zahraničné celebrity

Budúca členka kráľovskej rodiny sa musí o seba a svoje telo naozaj poctivo starať. Preto v kozmetickej taške herečky a snúbenice princa Harryho, Meghan, nesmú chýbať ani tieto produkty, ktoré má už rokmi overené.

Nemusíte sa báť, pretože všetky obľúbené beauty produkty krásnej herečky Meghan Markle sú ľahko dostupné na internete a mnohé z nich aj cenovo prístupné nielen pre celebrity či členky kráľovskej rodiny, ale aj pre nás „obyčajné“ smrteľníčky. Nechajte sa teda inšpirovať jej overenými tipmi...
 

1. FRESH SUGAR LIP TREATMENT SUNSCREEN SPF 15

Ktorá z nás má radosť z popraskaných a vysušených pier? Meghan v tomto smere nedá dopustiť na tento hydratačný balzam na pery značky Fresh, ktorý je podľa nej to najlepšie. Zabezpečí vám mäkké, premasírované pery pripravené aj na bozkávanie, ako vtipne poznamenala. 
 
 

2. DR. BRONNER  

Ak potrebujete niečo, čo vám dá po celom dlhom dni dokopy všetku pokožku tela, potom stavte na výrobky značky Dr. Bronner. Ide o organické produkty, ktoré zanechajú vašu pokožku hebkú a vyživenú, nehovoriac o krásnej vôni. Meghan používa predovšetkým levanduľvé mydlo tejto značky. 
 

3. ORIBE DRY TEXTURIZING SPRAY

Čo sa týka starostlivosti o jej tmavú, hustú a zdravo vyzerajúcu hrivu vlasov, vďačí za ňu práve tomuto spreju, ktorý ich hneď zregeneruje.
 

4. BEAUTY BLENDER

Meghan má prirodzene pehavú tvár. Na ich prekrytie a ochranu pred slnkom používa práve tento zázrak, ktorý ich dokonale skryje pred škodlivým vplyvom prostredia. 
 

5. NARS ORGASM BLUSH 

Svieže líca s nádychom červene dosiahne Meghan vďaka lícenke od značky Nars, ktorý vám rozjasní celú tvár. 
 
Čítajte tiež: Jennifer Lopez vyzerá stále rovnako mlado: Toto je jej tajný životný rituál, ktorému za to vďačí

6. KATE SOMERVILLE HYDRATING FACE SERUM

Toto sérum Meghan zachránilo už veľakrát. Ide o ultra-hydratačné sérum, ktoré dokonale pôsobí po celý deň, čo v prípade Meghan, kedy natáča niekedy aj celý deň, urobí svoju prácu.
 

7. YVES SAINT LAURENT TOUCHE ECLAT RADIANCE PERFECTING PEN

Podľa herečky je tento kompaktný korektor ďalší produkt, na ktorý sa dá spoľahnúť v každej situácii. Drží aj 17 hodín denne, čo má už Meghan odskúšané a aj po týchto hodinách vyzeráte vďaka nemu stále sviežo.  
 

8. LAURA MERCIER RADIANCE FOUNDATION PRIMER

Podkladová báza a zvlhčovač pokožky v jednom. To je tento ďalší zázrak, ktorý si Meghan rada aplikuje na tvár samotný, bez toho, aby naniesla naň make-up. 
 

9. NIVEA SKIN FIRMING HYDRATION LOTION LOTION

Možno sa čudujete ale práve pleťové mlieko tejto cenovo dostupnej značky je pre Meghan obľúbené. Práve vďaka nemu vraj vyzerá jej pleť úžasne. 
 
 

10. BIORE DAILY CLEANSING CLOTHS 

Na tieto jemné, exfoliačné utierky na tvár krásna Meghan prisahá, a my jej veríme.  Vždy pred spaním a po odlíčení si nimi pretrie tvár. 
 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe