Presunúť na hlavný obsah

Za zoznámením princa Harryho a krásnej Meghan stojí jedna konkrétna osoba: Neuveríte, akú úlohu zohrala náhoda

Zahraničné celebrity

Občas sa aj tie najdokonalejšie páry stretnú tým najdivnejším spôsobom. Alebo cez niekoho, o kom by to nikdy nepovedali.

Teraz už snúbenci o sebe nikdy predtým nepočuli

Aj keď sa to pri osobách ako Meghan Markle a princ Harry zdá nanajvýš bizarné, je pravdou, že sa títo dvaja nikdy predtým nepoznali a ani nevideli.  Princ Harry dokonca priznal, že nepozeral žiaden zo seriálov, v ktorom sa Meghan objavila a nikdy predtým o nej ako o herečke nepočul. O nič lepšie na tom nebola ani samotná kráska, ktorá síce vedela, že ide o princa, ešte pred samotným rande sa však pre istotu opýtala, či je fešák.

Inšpirujte sa: Rodinné tajomstvo Meghan Markle: S nevlastnou sestrou nehovorila už tri roky a vlastnému otcovi odmietla pomôcť!

Náhodné stretnutia môžu dopadnúť skvele

Všetko sa však zomlelo len vďaka obrovskej náhode a spoločnej priateľke, ktorá si pokojne môže pripísať zásluhy za vznik tak krásneho a ostro sledovaného páru, ktorého svadbu už nedočkavo očakáva celý svet. Konkrétne hovoríme o riaditeľke pre značku Ralph Lauren, Violet von Westenholz, ktorá sa zhodou okolností pozná s oboma aktérmi a keďže sa jej princ Harry zdôveril so svojou dilemou v otázke vzťahov, cítila potrebu zasiahnuť.

Violet sa do vyššej spoločnosti dostala hlavne vďaka svojmu otcovi, ktorý je barón. Celé detstvo prežila v prítomnosti kráľovskej rodiny, jej sestra Victoria bola dokonca kedysi považovaná za jednu z princových potenciálnych partneriek. Nedá sa však povedať, že by Meghan nepoznala rovnako dobre. Keďže sa princova nastávajúca pohybovala medzi smotánkou už dlhšie, bolo len otázkou času, kedy do seba s Violet narazia a spriatelia sa. Potom už skutočne nechýbalo veľa k tomu, aby práve ona nedala týchto dvoch mladých atraktívnych ľudí dokopy prostredníctvom rande na slepo..

Nenechajte si ujsť: Čo prezrádza dátum svadby princa Harryho a Meghan Markle? Takéto je májové manželstvo podľa hviezd

Čakalo ich prekvapenie

Náhoda pozostávajúca zo spoločnej priateľky, ktorá bola natoľko akčná, že sa podujala na neľahkú cestu vzťahového „guru“, bola presne tým, čo k sebe Meghan a Harryho dotiahlo. Obaja nevedeli, do čoho idú a dali len a len na Violetine slová. Síce sa princ svojím prekvapením, ktoré pocítil hneď ako Meghan po prvýkrát uvidel vôbec netajil, možno keby Violet nevzala riešenie situácie do vlastných rúk, neočakávali by sme už teraz túžobne veľkolepú svadbu, ktorej termín je naplánovaný na 19. máj.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus