Presunúť na hlavný obsah

Herečka Angelina Jolie ukázala na červenom koberci svojho syna: Z malého chlapčeka vyrástol poriadny fešák!

Zahraničné celebrity

Na odovzdávaní cien Zlatých Glóbusov 2018 sa na červenom koberci predviedla krásna herečka Angelina Jolie v spoločnosti svojho 14-ročného syna Pax Jolie-Pitt. Ten svojím vyspelým výzorom všetkým vyrazil dych!

Hollywoodska herečka a bojovníčka za ľudské práva Angelina Jolie je okrem hereckého talentu známa aj svojím veľkým srdcom a dobrosrdečnosťou. Sama si v minulosti adoptovala deti, ktorým dala okrem strechy nad hlavou aj pravú materinskú lásku. Jedným z vyvolených bol aj Pax Jolie-Pitt pôvodom z Vietnamu, ktorý vďaka náhradným rodičom vyrastal v lepších podmienkach. Na nedávnej spoločenskej udalosti Golden Globes 2018 sa ukázal po boku svojej mamy Angeliny Jolie a spôsobil záujem okolia a médií. 

Prečítajte si aj: Sexi herečka Angelina Jolie je supermama: Výchovu šiestich detí zvláda s nadhľadom aj sama len vďaka tomuto

Sympatický fešák

Z rozkošného chlapčeka vyrástol veľký chlapec, ktorý má dnes už 14 rokov. Sympatický fešák Pax Jolie-Pitt vyzeral po boku svojej mamy naozaj štýlovo a reprezentatívne, za čo môže aj moderný smoking a skvelý styling. Pri pohľade na neho snáď ani nebudete veriť, ako ten čas letí. Deti sú predsa najlepším ukazovateľom toho, že rastú ako z vody. 

Červený koberec

Pax Jolie-Pitt robil spoločnosť svojej slávnej mame a zdá sa, že na pozornosť médií, fotografov a známych celebrít bol naozaj zvyknutý. Slušne vychovaný a galantný chlapec vzbudil pozornosť najmä tým, že sa v spoločnosti Angeliny ukázal po dlhšom čase. Spoločne im to však nesmierne pristalo a v spojení s ocenenými hercami boli najdiskutovanejšou témou tohtoročných Zlatých Glóbusov.

Dokonalá kráska

Krásna Angelina patrila už tradične k najlepšie vyzerajúcim dámam večera, o čom svedčí aj táto fotografia. Hollywoodska kráska s nezameniteľným pôvabom a iskrou sa predviedla na červenom koberci v okázalej čiernej róbe, čím sa zapojila do hnutia, ktoré súvisí s právami žien.

Rozkošný chlapček

Syna Angeliny Jolie si pamätáme ešte z čias, keď bol malým bábätkom a musíme uznať, že sa za tie roky naozaj zmenil a vyrástol v mladého fešáka s nezameniteľnou charizmou. Na týchto fotografiách je vidieť, že už ako malé dieťa mal predpoklady k tomu, že z neho raz vyrastie pekný mladý muž.

Mohlo by vás zaujímať: Božská Angelina Jolie zažiarila v plnej kráse: Keď uvidíte, na čo sa nechala nahovoriť, zostanete v úžase!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus