Presunúť na hlavný obsah

Jessica Alba sa už vytešuje zo svojho synčeka: Aj na toto trojnásobná mamička nedá v prvých dňoch dopustiť

Zahraničné celebrity

Trojnásobná mamička vie, čo je v prvých dňoch skutočne dôležité a takto sa so svojím manželom vytešujú z nového prírastku.

Narodil sa o niečo skôr

Síce svojho tretieho potomka v poradí očakávali Jessica Alba a Cash Warren až niečo po novom roku, Hayes Alba Warren sa nakoniec na svet vypýtal o niečo skôr. Obaja rodičia sú však neuveriteľne šťastní a ďalšieho člena do rodiny už túžobne očakávali. Rovnako ako samotná Jessica a Cash, tak aj Hayesove staršie sestry, Honor a Haven, sa už svojho malého bračeka skutočne nevedeli dočkať.

Inšpirujte sa: Slávne celebrity, ktoré sú aktuálne v očakávaní: Behati Prinsloo sa takto teší, Kate Middleton sa už rysuje bruško

Jessica všetko zvládla bez problémov

Štastná mamička prešla pôrodom bez komplikácií a už je spokojne doma so svojou rodinou. Na chlapčeka sa tešila už veľmi dlho, keďže jej dve predchádzajúce detičky boli obe dievčatá a s Cashom po chlapčekovi nesmierne túžili. Tieto dni si však v prvom rade dopraje veľa odpočinku a času stráveného v kruhu rodiny.

Malý potrebuje hlavne pokoj a lásku

Síce sa obaja rodičia pochválili novým prírastkom na sociálnych sieťach, ďalej si chcú svoje rodinné šťastie užívať v kruhu rodiny a blízkych, aspoň prvé mesiace. Jessica nástojí na tom, aby ich prvé spoločné chvíle boli naozaj intímne, a aj keď sa s touto radostnou správou chcela som všetkými podeliť, ostatné detaily ostávajú len a len pre nich a pre ich najbližších.

Mohlo by vás zaujímať: Tehotná Jessica Alba o tom, ako jej nápadu nikto neveril: Dnes stojí táto žena na vrchole miliónovej spoločnosti

Novopečená mamička malého Hayesa totiž vie, čo je najdôležitejšie pre bábätko a chce sa tým riadiť aj v treťom prípade. Pokoj, rodina a kľudový režim sú podľa krásky prioritou, hlavne v prvých dňoch. Ide jej hlavne o to, aby sa ako rodina vžili do situácie, že ich je zase o jedného viac, a aby si obe staršie sestry dokonale zvykli na svojho malého bračeka.

Nenechajte si ujsť: Takúto výchovnú lekciu dáva krásna Jessica Alba svojej staršej dcére: Každé mladé dievča by ju malo počuť

Táto dokonalá rodinka si predsa len zaslúži aspoň chvíľku pokoja, aby si svoj prírastok mohli skutočne užiť, nemyslíte?

Myslíte si, že im to ako rodine pristane?

spolu hlasovalo 108 ľudí

Áno
108
Nie
0

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe