Presunúť na hlavný obsah

Miranda Kerr si pod stromček dopriala ten najkrajší darček: Vďaka nemu si zaužívali jednu milú rodinnú aktivitu

Zahraničné celebrity

Krásna Miranda si vzala generálneho riaditeľa Snapchatu, Evana, tento rok a najnovšie majú ďalší dôvod na radosť, pretože budúci rok prijmú do svojej rodiny ďalšieho člena. Nielen budúci rodičia, ale aj Mirandin synček Flynn sa tak na bábätko veľmi tešia.

Potešení, že rozšíria  svoju rodinu

Miranda sa rozhodla prezradiť médiám túto novinku zo svojho súkromia naozaj vo veľkom štýle. Priamo na stretnutí spoločnosti Exclusive Weekly kvôli svojej kozmetickej línii KORA Organics v Sephore, ktorého sa zúčastnila aj so svojím manželom: „Sme naozaj potešení, že rozšírime svoju rodinu,“ uviedla 34-ročná modelka, ktorá už jedno dieťa, syna Flynna, s bývalým manželom, hercom, Orlandom Bloomom, má. 

Mohlo by vás zaujímať: Viete, ktorá známa modelka si zorganizovala tajnú svadbu? Sexi kráska a mladý miliardár si povedali ÁNO!

Čo na to veľký brat?

Mirandin syn Flynn, má už 6 rokov, takže je z neho už hotový človiečik, ako sa hovorí. Ako jeho slávna a úspešná mama priznala, Flynn je z tejto správy rovnako nadšený, ako aj z toho, že z neho bude veľký brat: „Je veľmi nadšený, je to tak príjemné,“ prezradila pre US Magazine modelka a budúca dvojnásobná mamička. 

Druhé tehotenstvo iné než prvé...

Hoci sa modelka na bábätko nesmierne teší, ako matka už jedného dieťaťa má s čím porovnávať. Tentokrát Miranda zažíva malé komplikácie, ktoré pri prvom tehotenstve nemala: „Dostávam hormonálne bolesti hlavy, ktoré som s Flynom nikdy nemala,“ priznala pre US Magazine. „Podľa môjho lekára to vyzerá, že hormóny mám o niečo silnejšie,“ dodala s úsmevom na tvári. 

Čítajte tiež: Retuš ženského tela, ktorá otriasla rokom 2016: Dôkaz, že ani táto najsexi žena sveta nie je so sebou spokojná

Spoločná aktivita, ktorá ozdravuje rodinu

Miranda priznala aj to, že odkedy sa túto radostnú správu dozvedeli, trávia spolu ako rodina ešte viac času a pomaly už začínajú pripravovať na príchod nového človiečika aj svoj domov v Brentwoode, v L.A.. Ako rodina si dokonca zaužívali ešte jednu milú spoločnú aktivitu: „Spoločne s Evanom a Flynnom robíme jogu. Niekedy, keď je Evan preč alebo v popoludňajších hodinách po škole, Flynn a ja praktizujeme spolu aj jogu pre mamičky. To je také uzdravovanie pre všetkých,“ dodala na záver pre spomínaný magazín. 

Neprehliadnite: Spoznávate túto mladú krásku na obrázku? Dnes je z nej neuveriteľne sexi modelka a starostlivá matka 

Modelkine Vianoce s rodinou tak budú vďaka tejto novinke ešte radostnejšie. Veď, dokáže si žena predstaviť krajší darček pod vianočný stromček, čo poviete?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus