Presunúť na hlavný obsah
Späť na článok

Miranda Kerr si pod stromček dopriala ten najkrajší darček: Vďaka nemu si zaužívali jednu milú rodinnú aktivitu

Modelkine Vianoce s rodinou tak budú vďaka tejto novinke ešte radostnejšie. Veď, dokáže si žena predstaviť krajší darček pod vianočný stromček?

Modelkine Vianoce s rodinou tak budú vďaka tejto novinke ešte radostnejšie. Veď, dokáže si žena predstaviť krajší darček pod vianočný stromček?

Zdroj SITA
    Modelkine Vianoce s rodinou tak budú vďaka tejto novinke ešte radostnejšie. Veď, dokáže si žena predstaviť krajší darček pod vianočný stromček? Miranda s manželom, zakladateľom Snapchatu, Evanom, sa na prvého spoločného potomka veľmi tešia Miranda priznala, že Flynn je z tejto správy rovnako nadšený, ako aj z toho, že z neho bude veľký brat Miranda priznala aj to, že odkedy sa túto radostnú správu dozvedeli, trávia spolu ako rodina ešte viac času Miranda s manželom, zakladateľom Snapchatu, Evanom, sa na prvého spoločného potomka veľmi tešia Krásna Miranda si vzala generálneho riaditeľa Snapchatu, Evana, tento rok a najnovšie majú ďalší dôvod na radosť... Miranda tiež priznala, že tentokrát zažíva malé komplikácie, ktoré pri prvom tehotenstve nemala S bývalým manželom, hercom Orlandom Bloomom, má 6-ročného syna Flynna, ktorý je pre ňu všetkým Krásna Miranda sa rozhodla viac nečakať a stať sa aj po druhýkrát mamou S Evanom pomaly začínajú pripravovať na príchod nového človiečika aj svoj domov v Brentwoode, v L.A. Hoci sa modelka na bábätko nesmierne teší, ako matka už jedného dieťaťa má s čím porovnávať Modelka bola podľa vlastných slov naozaj potešená, že mohla oznámiť túto radostnú novinku o svojom tehotenstve Miranda sa rozhodla prezradiť médiám novinku zo svojho súkromia naozaj vo veľkom štýle