Presunúť na hlavný obsah

Eva Longoria sa zaradila medzi mamičky po 40-tke: Tento zlomový okamih ju presvedčil mať svoje vlastné dieťa

Zahraničné celebrity

Hoci sa Eva v manželstve cíti naplnená, ako sama priznala, dieťa by bolo len čerešničkou na torte. Eva však nie je súčasťou trendu hollywoodskych matiek po 40-tke, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. V skutočnosti je to podľa odborníkov vo svete celkom bežné.

Ak niečo príde, bude to len čerešnička na torte 

Hoci Eva Longoria deti vždy milovala a rada sa nimi obklopovala, tehotenstvo nikdy nebolo jednou z jej priorít. Napriek tomu nedávno svetu priznala, že je vo štvrtom mesiaci tehotenstva a dokonca aj to, že čaká chlapca. So svojím manželom, Josém Antoniom Bastónom sa zasnúbili ešte v roku 2015 v Dubaji a v máji 2016 už bola aj svadba. O živote s Josém vždy hovorila, že je naplnený, avšak: „Ak príde aj niečo iné, bude to len čerešnička na torte,“ povedala pre magazín People. Pre magazín Instyle ešte dodala aj toto: „Práve som prekročila 40-tku, tak som si pomyslela: Nastal čas?“ 

Mohlo by vás zaujímať: Svadba po štyridsiatke: Latino kráska Eva Longoria povedala svoje áno už po druhýkrát a hviezdni hostia nemohli chýbať

Rola nevlastnej matky ju v dobrom prekvapila 

S vydajom Eva nezískala len milujúceho manžela, ale jej do rodiny pribudli aj jeho tri deti z predchádzajúceho manželstva. Práve na adresu nich, Eva pre Instyle prezradila: „Jeho deti boli darčekom v mojom živote.“ Eva je tiež rada, že jej dieťa bude mať troch starších súrodencov, ktorí budú na neho dohliadať. 

Čítajte tiež: Verili by ste, že majiteľka tejto postavy má už 40-tku na krku? V čom je jej tajomstvo?

Byť matkou a prvorodičkou po 40-tke nie je len hollywoodsky trend 

Zakaždým, keď počujeme, že ďalšia hollywoodska celebrita sa rozhodla pre tehotenstvo po 40-tke, sme zaskočení, že v jej veku... Potom sa logicky pýtame, mohli by sme aj my bez problémov odložiť materstvo alebo rozšíriť rodinu po 40-tke? Podľa odborníkov, ktorí sa vyjadrili pre internetový portál purewow.com, naše šance otehotnieť po 35-tke neklesajú až tak veľmi. V skutočnosti sme plodné dovtedy, až kým nenastane menopauza. „Až 90 % žien vo veku 35 až 39 rokov počnú do dvoch rokov od pokusu. Pri pohlavnom styku aspoň dvakrát týždenne, 82% z 35 až 39 rokov starých žien počnú do jedného roka,“ prezrádzajú na základe novej štúdie. Dokonca práve v USA percento detí narodených po 40-tke stále stúpa. Takže Eva v tom nie je sama a byť mamičkou po 40-tke nie je len akýsi hollywoodsky trend, ako to radi označujeme, ale je to celom bežné aj medzi necelebritami.

Neprehliadnite: Jedna z najsexi hollywoodskych herečiek má v láske smolu: Dočká sa niekedy vlastných detí? 

- Najčítanejšie -