Presunúť na hlavný obsah

Majú viac ako 40 rokov a ich telá vyzerajú v bikinách takto dobre: Toto sú známe krásky v plavkách a ich tajomstvá

Zahraničné celebrity

To, že vek je len číslo opäť raz potvrdili tieto krásne ženy, ktoré obdivujú ľudia po celom svete. O svoje postavy sa starajú neustále a vek príliš neriešia.

Známe krásky predviedli takéto dokonalé postavy na pláži a pri vode. Leto si užívajú a za svoje postavy sa hanbiť naozaj nemusia. Či už je za tým genetika, alebo tvrdá drina, vedia len ony samé. Napriek tomu musíme uznať, že vyzerajú dobre.

Prečítajte si: Na jeden nápoj nedá 53-ročná modelka dopustiť: Inšpirujte sa pitným režimom krásnej a štíhlej Elle Macpherson

Halle Berry

Exotická herečka Halle Berry pravdepodobne nestarne. Hoci má už po 50-tke, tento vek by ste jej určite pri pohľade na postavu netipovali. Za jej vyšportovanou postavou sú intenzívne cvičenia a crossfit.

Cindy Crawford

Topmodelka a mama Cindy Crawford oslávila tento rok 51 rokov. Je neuveriteľné, ako dobre dnes vyzerá. Vďačí za to skvelej genetike, ale aj pravidelnému cvičeniu. Strieda kardio cvičenie a ľahšie váhy.

Elizabeth Hurley

52-ročná herečka, modelka a návrhárka plaviek Elizabeth Hurley vyzerá na svoj vek takto dobre. Nedá dopustiť na 30-minútovú rýchlu chôdzu a organickú potravu.

Elle Macpherson

Modelka a mamina Elle Macpherson oslávila tento rok 53 rokov. Jej postava však vyzerá stále rovnako. Je za tým vyvážený jedálniček, pilates, jóga a pozitívne myslenie.

Eva Longoria

Herečku Evu Longoriu muži milujú kvôli jej sexepílu a nemiznúcemu úsmevu na tvári. Hoci má už 42 rokov, vyzerá stále mlado a dobre. Dáva prednosť varenej, domácej strave, pravidelne behá a cvičí vo fitku.

Čítajte aj: Obľúbené dovolenkové destinácie celebrít: Na tieto úžasné miesta chodí Beyoncé či Nicole Scherzinger

Kate Beckinsale

Anglická herečka Kate Beckinsale má aj po 40-tke bezchybnú figúru. Miluje jógu a tiež HIIT tréningy, pri ktorých sa skvele odreaguje. V minulosti bola vegetariánkou, ale kvôli nedostatku energie pridala do jedálnička chudé mäso a ryby. Dnes vyzerá lepšie, ako kedykoľvek predtým.

Yolanda Hadid

Bývalá modelka a televízna hviezda Yolanda Hadid je mamou troch dcér. Na jej postave by ste však nenašli žiadnu chybu. Konzumuje veľa čerstvej zeleniny, ovocia a organických potravín. Okrem toho sa venuje plávaniu, bicykluje, chodí do fitka a boxuje.

- Najčítanejšie -