Presunúť na hlavný obsah

Čo prezrádza dátum svadby princa Harryho a Meghan Markle? Takéto je májové manželstvo podľa hviezd

Zahraničné celebrity

Snúbenci si často vyberajú dátum svadby, ktorý pre nich niečo znamená, má určitú symboliku, alebo skrýva v sebe niečo pozitívne. Toto podľa astrológie znamená oficiálny dátum svadby princa Harryho a krásnu Meghan pre ich vzťah.

Májová svadba

Ak patríte k ľuďom, ktorí veria tomu, že láska je napísaná vo hviezdach, potom dáte na astrologické vysvetlenie toho, čo znamená dátum vašej svadby pre váš vzťah. Astrológia odhaľuje aj to, čo znamená oficiálny dátum kráľovskej svadby pre vzťah Harryho a Meghan, ktorí si povedia svoje kráľovské áno 19. mája 2018. 

Mohlo by vás zajímať: Ďalšia rozprávková svadba: Sestra vojvodkyne Kate Middleton sa vydala a bola z nej prekrásna nevesta!

Dátum svadby v znamení raka

Ako informuje istý astrológ pre magazín Instyle, májová svadba princa a Meghan predpovedá skvelé rodinné zázemie, keďže ide o astrologické znamenie raka, v ktorom sa bude svadba konať. Znamenie raka ovplyvňuje planéta Venuša. Tá sa spája so ženstvom, ktoré zase stojí na počiatku rodiny. V charakteristike májovej svadby v znamení raka je aj vládca manželstiev, čo znamená, že snúbenci vstupujú do naozaj láskyplného vzťahu, v ktorom budú chcieť hneď založiť aj rodinu. 

Čítajte tiež: Princ William a vojvodkyňa Kate prežívajú jedno z najšťastnejších období: Čoskoro sa stanú trojnásobnými rodičmi!

Pre snúbencov, princa Harryho aj jeho krásnu polovičku Meghan, tento výklad ich dátumu svadby podľa astrológie môže teda znamenať najmä to, že sa už čoskoro môže Británia dočkať ďalších kráľovských potomkov. 

Prelom raka a leva tiež niečo znamená

Avšak ich oficiálny dátum svadby je takmer na prelome znamení raka a leva. Takže aj znamenie leva niečo znamená pre ich vzťah. Konkrétne podľa spomínaného astrológa to, že Meghan je vítaná v kráľovskej rodine s otvorenou náručou, rovnako aj to, že vôbec bude novým členom kráľovskej rodiny. Preto ich manželstvo je podľa neho pripravené na rozkvet a rast hneď od začiatku.

Neprehliadnite: Takýto je skutočný vzťah medzi Williamom a Harrym: Ani po 30-tke s týmto problém nemajú, práve naopak

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus