Presunúť na hlavný obsah

Brunetky sa dostanú do neba, blondínky kamkoľvek: Je na tomto tvrdení viac pravdy, ako sa na prvý pohľad zdá?

Zábava

Krásna a sebavedomá. Taká by mala byť každá žena bez ohľadu na farbu svojich vlasov. Rodíme sa však rôzne a predsudky, ktoré sa spájajú so ženskými vlasmi nevieme vždy vyvrátiť. Čo je však pravdy na tom, že blondínky zažívajú v priebehu života viac zábavy a brunetky sú tie rozumnejšie?

Jedny sú pokladané za tie naivné krásky, druhé za nudné ale inteligentné. Opak je však v oboch prípadoch pravdou. Žena môže byť akákoľvek, farba jej vlasou nemusí v žiadnom prípade predurčovať jej životný osud. Ako nás však vnímajú muži a na čo prišli výskumy posledných rokov? Tieto zistenia vás rozhodne zaujmú!

Prečítajte si tiež: Žene, narodenej v tomto znamení, muži nevedia odolať: Ste ňou aj vy?

Blondínky strávia v kúpeľni oveľa viac času

Sledujete si svoj čas prípravy na párty či len ráno ak sa chystáte do práce? Ak ste blondínka, podľa výskumov, vám to bude trvať dlhšie ako vašej kamarátke brunetke. Skúste na sebe podobný experiment a zapojte do neho svoje priateľky. Nielenže sa pritom zabavíte, ale spoznáte tak aj seba samú.

Brunetky sú už na prvý pohľad pokladané za inteligentnejšie

Blondínky sú teda tie, ktoré sa o seba starajú a strávia kozmetickými procedúrami oveľa dlhší čas ako brunetky. Tie sú však podľa prieskumov pokladané za inteligentné. Ak si porovnáte svoje dve fotky, jednu s vašou pôvodnou farbou a druhú s vymenenými vlasmi, rozdiel by mal byť zjavný. Takto porovnávali fotografie prieskumníci v Amerike a prišli k záveru, ktorý pridáva plusový bod práve brunetám. 

Mohlo by vás zaujímať: Odhaľte ľudí podľa ich prvej reakcie na vás: Akí sú v skutočnosti, keď vás privítajú takto?

Keď si žena zafarbí vlasy na bledší odtieň, je považovaná za zábavnejšiu

Mnohé experimentujú práve so zmenou farby vlasov. Tá dokáže úplne premeniť črty tváre a zvýrazniť jej úplne iné oblasti. Môžete sa rozhodnúť ladiť farbu vlasov k očiam alebo prísť s nečakaným letným osviežením. Ak sa rozhodnete svoje vlasy zbledšovať, urobíte dobre. Ženy, ktoré si nechajú vlasy zosvetliť sú pokladané za zábavnejšie, odviazanejšie a dobrodružnejšie. Bude teda niečo pravdy na tom, že sa blondínky dostanú kamkoľvek? Aj, keď nie sú pravé?

- Najčítanejšie -