Presunúť na hlavný obsah

10-minútová ranná rutina Jenny Dewan: Odporúča ju aj všetkým zaneprázdneným matkám

Zahraničné celebrity

Krásna tanečníčka, herečka a matka v jednom, Jenna Dewan, si založila prednedávnom vlastný youtube kanál, na ktorom uverejňuje prakticky všetko od tanca až po krásu. Najnovšie sa prostredníctvom neho podelila aj o svoje tipy pre minimálny denný make-up.

Nie vždy sa dá použiť všetko, ale...

37-ročná Jenna Dewan, donedávna ešte aj manželka sexi herca Channinga Tatuma, si dá na svojom zovňajšku naozaj záležať a v priebehu rokov sa mnohému priučila aj od svetových makeup-artistov, v ktorých rukách sa ocitla. Avšak, ako sama hovorí, niekedy je príliš zaneprázdnená, aby mohla robiť všetky kroky a použiť všetky produkty, ktoré by chcela či mala a preto natočila toto video pre všetky zaneprázdnené ženy, matky, aby si za 10 minút vyčarili vzhľad dokonalej pleti s použitím len minimálneho make-upu. Toto sú kroky, ktoré nevynechá, aj keď má ráno len obmedzené množstvo času. 
 

1. Korektor, ktorý je vraj čarovný 

Prvým krokom k jej minimálneho každodennému make-upu je ako inak korektor. Konkrétne má Jenna na mysli Clé de Peau Beauté, o ktorom vo videu aj prezrádza: „Táto vec je čarovná. Prekryje všetko a je veľmi krémová.“ Tento zázrak prstami vankúšikov nanesie pod oči, nad pery, ale aj v oblasti líc a zvyšku tváre okrem čela. 

2. Podkladovou bázou pre dokonalý odtieň pleti

Ako druhý krok použije krásna Jenna podkladovú bázu, na ktorú nedá rovnako dopustiť, ide o výrobok z Japonska s názvom SUQQU Frame Fix, ktorý nanesie okolo celej tváre štetcom a následne porozotiera po celej tvári. Produkt použije aj na oči a na oblasť krku. Tento zázrak jej vytvorí naozaj dokonalý vzhľad pleti a ako dodáva, je ľahký a pritom zakryje veľa. 

3. Vzhľad dymových očí 

Na svoje oči použije táto kráska produkt na oči značky Jillien Dempsey, Lid Tint v odtieni bronzu, ktorú nanesie prstami na celé očné viečka, a vyčaruje ním tak trocha dymový vzhľad očí. Potom sa Jenna sústredí aj na svoje riasy, ktoré najskôr vytočí pomocou Shu Uemera Eyelash Curler. Napokon na ne použije riasenku Charlotte Tilbury Full Fat Lashes, ktorá je jej obľúbenou. 
 

4. Kombinácia dvoch korektorov pod oči pre lepšie prekrytie 

Keď tanečníčka a herečka dokončí svoje oči, vráti sa späť ku korektorom. Konkrétne skombinuje dva, IT Cosmetics Bye Bye pod oči, ktorý rozotrie prstami a ešte aj štetcom. Druhý korektor, ktorý použije, je od Urban Decay Naked Skin, ktorý len po kvapke nanesie prstami pod oči  a rozotrie smerom ku vnútorným kútikom očí. 

5. Kompaktné zvýraznenie od Chrissy Teigen, na ktoré nedá dopustiť

Na celkové rozžiarenie pleti, nanesie objemným štetcom od značky La Mer práškové  rozjasňovače v paletke Becca Cosmetics, ktorú vytvorila jej dobrá priateľka, modelka Chrissy Teigen. Najskôr v tóne neutrálnych rozjasňovačov, potom ružový na lícne kosti a bronzový po okrajoch a napokon aj celej tvári. 

6. Obočie vyplniť a vyčesať

Dôležitým krokom je jej obočie, na ktoré je podľa vlastných slov vyťažená, a najskôr ho vyčeše. Na to použije ceruzku s hrebienkom značky Anastasia  Beverly Hills Perfect Brow  Pencil v hnedej farbe, ktorou vyplní obočie smerom od vnútornej časti očí. 

7. Rozjasňujúci púder

Nakoniec celú pleť zjednotí ešte posledným zázrakom, ktorým je paletka v nude odtieňoch, Hourglass Ambient Lighting Powder. Štetcom naberie rovnomerne zo všetkých a nanesie na tvár. 
 

8. Pery nakoniec

Pokiaľ ide o pery, Jenna nedá dopustiť na produkt RMS Beauty Lip2Cheek v broskyňovom odtieni, ktorý si rozotrie vankúšikmi prstov  aj na líca a dotrie štetcom. Robí jej pery vláčnymi a jemnými. 
VIDEO: Pozrite sa na celé video, v ktorom Jenna Dewan ukazuje svoj ranný rituál, ktorý trvá len 10 minút

- Najčítanejšie -