Presunúť na hlavný obsah

Irina Shayk a jej 5 rituálov pre bezchybnú pleť: Odhalili sme beauty triky tejto krásky

Feminity

Z tejto tmavovlasej krásky sa mnohým mužom podlamujú kolená a ženy sa snažia prísť na to, čo robí, že vyzerá tak neuveriteľne sexi. My sme odhalili jej 5 rituálov pre bezchybnú pleť!

Prečítajte si: Tipy Dary Rolins, ako sa udržať fit aj počas sviatkov: Na toto spevácka diva nedá dopustiť

Modelka Irina Shayk očarila celý svet ešte v roku 2007. Od tohto obdobia jej sláva naozaj odštartovala závratnou rýchlosťou. Viete čo robí pre to, aby mala vždy krásnu a sviežu pleť? 

Čo dávaš do seba, vidíš navonok

Áno, presne tohto hesla sa kráska drží a nedá na túto filozofiu dopustiť. Všetkým ženám odporúča denne zjesť lyžičku rybieho oleja, ktorý mý vraj zázračné účinky na celé naše telo. Irina tvrdí, že pleť vám po jeho pravidelnom užívaní bude doslova žiariť.

Prírodný lifting

Viete, čo tak kráska nazýva? Obyčajnú kocku ľadu. Jej ranný rituál spočíva v tom, že si ňou prejde po celej tvári. Pokožku údajne vyhladí, zjemní a dodá jej zdravú farbu. 

Kokosové ”zlato”

Presne takto volá sympatická tmavovláska kokosový olej. Vraj je to ten najlepší hydratačný krém na svete. Najlepšie je, ak ho použijete na vlhkú pokožku a až potom ho zotriete uterákom. Vaša pleť tak zostane hydratovaná po celý deň. A čo je skvelé, tento ”must have” produkt nezaťaží ani vašu peňaženku. 

Recept na vrásky

To ako môžete zabrániť tvorbe vrások je celkom jednoduché. Nikdy si neopaľujte tvár. Najmä v lete, ale aj v zime, kedy je horské slnko naozaj veľmi silné, používa Irina kvalitné opaľovacie krémy. Koža na týchto miestach je totiž naozaj veľmi tenká a starne omnoho rýchlejšie.

Zázračné trio

Droždie, citrón a uhorka. Toto je trio, na ktoré v boji proti akné nedá modelka dopustiť. Všetko len zmieša, nanesie si na pokožku, nechá desať minút pôsobiť a vyrážky vraj nemajú šancu.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus