Presunúť na hlavný obsah

Svetová topmodelka Irina Shayk ukázala malú dcérku: Takto im to spolu pristalo na prechádzke v New Yorku

Zahraničné celebrity

V uliciach New Yorku je občas poriadne rušno a to najmä vďaka slávnym modelkám, ktoré sa nimi prechádzajú. Tentokrát sa fotografom podaril zachytiť naozajstný úlovok. Presvedčte sa sami!

Len prednedávnom sa modelke Irine Shayk a hercovi Bradleymu Cooperovi narodilo ich prvé dieťa a všetky média sa snažili získať fotografiu ich dcérky Lea de Seine. Netrvalo dlho a rozkošnú dcérku ukázala samotná modelka, a to pri prechádzke rušným New Yorkom. Pozrite sa, ako im to spolu pristalo!

Mohlo by vás zaujímať: Najštýlovejšie celebritné mamičky: Victoria Beckham opäť nesklamala, dokonalá Kate Middleton, sexi Chrissy Teigen!

Na prechádzke

Modelka Irina, priletela do New Yorku kvôli najväčšej módnej udalosti, ktorá sa odohráva každý rok. Fashion week alebo týždeň módy v New Yorku si nenechala ujsť ani známa kráska, ktorá na niektorých prehliadkach aj sama predvádzala. Do veľkomesta však nepricestovala sama , o čom svedčí aj úlovok miestnych fotografov. Irina bola totiž zachytená na Manhattane, kde sa prechádzala so svojou päťmesačnou dcérkou s menom Lea de Seine. 

Štýlové a roztomilé 

Dcérka s menom Lea  bola vo svojom ružovo bielom oblečení a s klobúčikom na hlave naozaj rozkošná. Zatiaľ pod nosičom dieťaťa si mama Shayk zvolila neformálnu flanelovú košeľu, ktorú zladila s členkovými čižmičkami a štýlovými okuliarmi. Pri pohľade na ňu, by ste určite netipovali, že táto mladá kráska je už mamičkou!

Strážia si súkromie

Irina a Bradley privítali svoju dcéru v marci tohto roka. Aj keď si tento pár prísne stráži súkromie o svojom dieťati, nie vždy sa im podarí skryť pred paparazzmi. Vo svojom osobnom živote musia vo všeobecnosti rátať so záujmom médii, keďže sú obidvaja považovaní za známe osobnosti. Zdá sa, že objektívu fotoaparátov sa neukryjú donekonečna!

Inšpirujte sa: Modelka a čerstvá mamička Irina Shayk ukázala sexi krivky: Ako to robí, že vyzerá po pôrode takto?

Sexi, ako nikdy predtým

Irina bola vždy považovaná za jednu z najkrajších žien na svete, ale zdá sa nám, že rola matky v nej prebudila ešte väčší sexepíl. Príťažlivá kráska a svetová modelka kvitne do krásy, o čom svedčia aj jej fotografie na sociálnej sieti. Nevieme, čo je jej receptom na krásu, ale vyzerá lepšie, než kedykoľvek predtým.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus