Presunúť na hlavný obsah

Verejné priznanie a ospravedlnenie po rokoch: Takýmto bol Brad Pitt manželom počas manželstva s Jennifer Aniston

Zahraničné celebrity

Pred príchodom Angeliny Jolie boli Brad Pitt a Jennifer Aniston zlatým párom Hollywoodu. Po ich rozvode všetci súcitili s Jennifer. Dnes, po rokoch odlúčenia, sa však Jenn dostalo verejného ospravedlnenia z úst jej bývalej lásky.

Zadosťučinenie po rokoch 

Tesne po rozvode zlatého hollywoodsleho páru sa šuškalo, že Jenn prekonala aj dva potraty. Tiež sa povrávalo, že Jenn deti nechce, zatiaľ čo Brad si už chcel založiť rodinu. Netrvalo dlho a Bradovou matkou detí sa stala iná. Nech to už bolo ako bolo, všetkým je jasné, že Brad bol ten, ktorý opúšťal kvôli inej žene. Tak sa však tiež zdá, že práve dnes, keď Brad prechádza stále náročným rozvodom s Angelinou Jolie, si veľa vecí uvedomil. Okrem toho, že priznal skutočný dôvod rozpadu jeho manželstva, za ktorým stoja aj jeho problémy s pitím, sa  rozhodol kajať ďalej. Zadosťučinenia sa teda dostáva po rokoch aj jeho oficiálnej ex manželke Jenn. 

Mohlo by vás zaujímať: V živote Brada Pitta sa vystriedalo žien pomerne dosť: Toto sú Bradove ex, s ktorými sa viažu aj takéto spomienky

Neprítomný, skamenený a znudený manžel 

O svojom správaní nielen počas manželstva s Angie, ale aj Jenn toho porozprával dosť v interview pre magazín In Touch, o čom informoval aj britský Mirror. In Touch však informoval aj o tom, že Brad sa odhodlal ospravedlniť za všetko, čím si kvôli nemu musela Jennifer v minulosti prejsť osobne.  A aj to urobil, hoci priniesol späť na svetlo sveta veľa starých krívd a zranení.  Ako tvrdí zdroj blízky okoliu, Brad sa predovšetkým ospravedlnil za to, že bol „neprítomným manželom“, pretože veľa času bol akoby skameneným a znudeným. Bolo to najmä preto, že v týchto rokoch trávil podľa vlastných slov veľa času na gauči s jointom v ruke, skrývajúc sa pred sebou samým.  Nebol teda vždy najlepším partnerom. 

Neprehliadnite: Jennifer Aniston má toho už po krk: Čo ju najviac ranilo a aký môže byť skrytý dôvod, prečo nemá stále deti?

Zlomená v slzách 

O tom, že pre Jenn to nebolo ľahké počuť, svedčia aj slová ďalšieho zdroja blízkeho jej okoliu, ktorý tvrdí: „Jenn premohli emócie. Všetky zranené pocity a odpor, ktorý dlho potláčala, sa dostali na povrch a zlomila sa v slzách.“ No našťastie pre Jenn hoci Brad z najhoršieho ešte stále nie je vonku, ona je momentálne, hoci stále bez detí, veľmi šťastná v manželstve s hereckým kolegom Justinom Therouxom a my jej to prajeme.

Čítajte tiež: Herečka Jennifer Anisto odhalila tajomstvo: Desať rokov od rozvodu s Pittom prezradila detaily!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus