Presunúť na hlavný obsah

Brad Pitt a Jennifer Aniston po rokoch opäť v kontakte, naviac aj priatelia: Čo na to jej manžel?

Zahraničné celebrity

Keď Brad Pitt opúšťal Jennifer Aniston kvôli Angeline Jolie, zdalo sa, že na neho zanevrela nadobro. No tak sa zdá, že Jennifer a Brad si opäť našli k sebe cestu v podobe dobrých priateľov.

Keď Brad opúšťal Jennifer...

Jennifer Aniston si musela kvôli svojej hereckej kolegyni Angeline Jolie pretrpieť mnoho. Keďže bola manželkou jedného z najžiadanejších mužov planéty, bola v pozornosti médií o to viac. Celé roky ju striedavo ľutovali, ale aj obviňovali, pretože vraj si za to môže sama, keďže nechcela deti. Hoci po rokoch Jennifer o príčinách konca jej vzťahu s Bradom  už  neraz prehovorila, o tom, že by z nich zostali priatelia aspoň na diaľku, nepadlo ani slovo. Dokonca bolo verejnosti známe, že sa snažili neukazovať na rovnakých miestach, aby sa nestretli. 

Mohlo by vás zaujímať: Ako to tá kráska robí? Toto tajomstvo nestarnúcej herečky Jennifer Aniston

Začal to Brad jedným telefonátom

No zdá sa, že dnes je všetko inak a hoci sa stále nestretávajú pravidelne na káve, zdroj blízky Bradovmu okoliu sa pre denník US Magazine vyjadril, že Brad Jennifer kontaktoval pred pár týždňami, aby jej poprial k jej narodeninám. Odvtedy si vraj častejšie esemeskujú. Tak sa zdá, že Jennifer sa nad ním zľutovala a dokáže byť natoľko veľkorysá, že ho podporuje v týchto pre neho nie príliš dobrých časoch. Napokon Brad má aj podporu väčšiny hereckých kolegov, o čom svedčí aj aplauz, ktorý na Zaltých glóbusoch zožal. 

Neprehliadnite: Jennifer Aniston má toho už po krk: Čo ju najviac ranilo a aký môže byť skrytý dôvod, prečo nemá stále deti?

Jenniferin manžel je s tým vysporiadaný 

Jedna „nevinná smska spustila podľa toho istého zdroja vraj vlnu ďalších správ, ktoré si exmanželia vymenili. Mnohí špekulovali ako sa Jenniferin manžel Justin Theroux vysporiada s týmto nečakaným obnovením kontaktov svojej zákonitej so starou láskou. Avšak ako zdroj ďalej uvádza, Justin to berie s pokojom a nemá problém s tým, že sa z nich stali opäť priatelia. 

Fanúšikovia ich chcú vidieť spolu 

Pravdou však ostáva, že špekulácie neutíchajú a mnohí si v Hollywoode pošuškávajú, že si Brad uvedomil, akú chybu pred rokmi spravil, keď sa rozhodol opustiť Jenn kvôli Angie. Dokonca si niektorí  fanúšikovia oboch hercov prajú vidieť ich opäť spolu. Čo sa však stane, môžeme naozaj len špekulovať. 

Čítajte tiež: Sympatická "Rachel" šla (vraj) pod čepiec: V tomto všetkom je jej nový manžel lepší ako bol Brad!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe