Presunúť na hlavný obsah

Najpríťažlivejšie krásky z Hollywoodu vás presvedčia, že byť „ryšavkou“ sa oplatí: Hrdzavý odtieň zvyšuje sexepíl

Zahraničné celebrity

Ak túžite po vlasovej zmene a neviete čo podniknúť, nechajte sa inšpirovať unikátnou farbou z holywoodu. Hrdzavý odtieň vlasov vám dodá na sebavedomí a muži sa za vami budú otáčať jedna radosť.

Ohnivá farba vlasov, ktorej podľahol aj holywood. Inšpirujte sa americkými herečkami, ktoré sú známe aj pre svoju jedinečnú farbu vlasov. „Ryšavky“ sú jednoducho in!

Prečítajte si aj: Top farbou vo vlasových trendoch sa stala "Dark Blonde": Farebná inšpirácia v podaní modeliek dorazila práve k vám!

Emma Stone

Oskarová herečka Emma Stone je momentálne na jej hereckom výslní. Celý holywood jej leží pri nohách vďaka jej talentu a oslnivej kráse. Emma je známa najmä vďaka ohnivej farbe, pre ktorú ju milujú muži aj ženy. Ryšavá kráska je jednou z najkrajších herečiek v holywoode a táto farba vlasov jej pristane najviac.

Nicole Kidman

Slávna herečka si už prešla viacerými farbenými odtieňmi. Jej prirodzená farba je však tmavo ryšavá. Červené odlesky tejto charizmatickej herečke nesmierne pristanú. Kúzlo osobnosti, ktoré v sebe skrýva  dokonale vystihuje práve tento odtieň vlasov. Ohnivá farba vlasov sa snúbi s jej temperamentom a nestarnúcim šarmom. Nicole je s touto farbou naozaj neprehliadnuteľná.

Jessica Chastain

Mladá herečka je stelesnením dokonalosti. Nádherné črty tváre v spojení s ryšavými vlasmi ju stavajú medzi najsexi herečky holywoodu. Jessica v sebe skrýva neopísateľnú iskru a charizmu. Hrdzavé vlasy jej nesmierne pristanú a právom jej patrí titul najkrajšej ryšavky.

Julianne Moore

Herečka, ktorá sa rokmi takmer vôbec nemení. Krásna žena, ktorá si drží status ozajstnej dámy je známa aj svojou červenou farbou vlasov. Sympatická Julianne je verná svojej farbe a nemení ju ani kvôli hereckým rolám. Ryšavé odlesky jej tiež veľmi svedčia a bez nich si ju nevieme ani len predstaviť.

Mohlo by vás zaujímať: Účesy, ktoré predviedli modelky na parížskom fashion weeku: Jednoduché postupy zvládnete aj bez pomoci stylistu!

Christina Hendricks

Americká herečka uzatvára päticu pôvabných krások. Sexi ryšavka sa stala populárnou najmä vďaka netradičnému odtieňu vlasov. Vo svete plnom brunetiek a blondínok sa vymyká od tradičných ideálov. Väčšinu hereckých ponúk dostala práve vďaka žiarivej farbe, ktorá jej dodáva sexepíl.

- Najčítanejšie -