Presunúť na hlavný obsah

Inšpirujte sa štýlom monackej princeznej Charlotte: Šľachtická kráska je stelesnením krásy a elegancie

Zahraničné celebrity

Krásna dcéra princeznej Caroline je dokonalým príkladom šľachtickej krásky s dávkou pôvabu a vznešenosti. Najmladšia členka monackej kniežacej rodiny sa dostala do centra pozornosti aj vďaka jej talentu a oslnivej kráse.

Vo chvíli, keď sa z mladej princeznej stala pravá dáma si jej krásu a pôvab všimli aj širšie médiá. Keď sa Charlotte objaví na spoločenských podujatiach, paparazzi z nej doslova šalejú a my chápeme prečo. Spojenie prirodzenej krásy a vznešenosti ju zaraďuje medzi najvplyvnejšie osoby šľachtického rodu.

Prečítajte si aj: Princezná Kate Middleton opäť boduje: Toto sú stylingy, ktoré by mala Vojvodkyňa nosiť najčastejšie!

Krásu zdedila po mame

Prirodzene krásna Charlotte zdedila krásu po svojej matke a babičke. Podobnosť sa v tomto prípade nedá poprieť a gény šľachtickej rodiny jej naozaj zahrali do karát. Pri pohľade na dcéru monackej princeznej budete mať pocit, akoby ste sa preniesli v čase do minulosti.

 

Vyžarovanie

Jedinečný vzhľad pôvabnej krásky spočíva v jej neopísateľnej charizme a nezameniteľnom štýle. Spôsob, akým vystupuje na verejnosti a čo vyžaruje jej priniesol titul najkrajšej šľachtickej členky. 

Športový talent

Charlotte je zanietenou jazdkyňou, ktorá sa zúčastňuje súťaží po celej Európe. Talentovaná princezná sa venuje jazde na koni už od útleho veku a k úspechom si môže pripísať aj oficiálne postavenie v rade pre jazdcov.

Krásna a múdra

Ak by ste si mysleli, že Charlotte patrí len k ďalším povrchným kráskam, ste na omyle. Rozpráva plynule po francúzsky, taliansky a anglicky. Jej spoločenské postavenie si taktiež vyžaduje všeobecný prehľad a Charlotte patrí k mladým a sebavedomým ženám, ktoré by mohli ísť príkladom.

Spolupráca s módnou značkou

Vďaka jej štýlu si ju všimol aj módny dom Gucci, pre ktorý sa v roku 2012 stala ich tvárou. V súčasnosti s nimi spolupracuje v spojení s navrhovaním jazdeckého oblečenia. Charlotte navrhuje zákazku odevov pre športovú líniu určenú konkrétne jazdcom na koni. 

Očarujúca 

Charlotte sa ukazuje v spoločnosti len výnimočne. Ak sa však niekde objaví, vždy vzbudí pozornosť! Sympatická princezná má jedinečný vkus a schopnosť dokonale zladiť vznešenosť s prirodzenosťou. Pri príležitosti výročia módnej značky v New Yorku sa ukázala v svetložltých šatách a bola naozaj očarujúca.

Mohlo by vás zaujímať: Nádherná a vždy módna princezná Diana zanechala po sebe veľké posolstvo. Toto sa chystá na jej dvadsiate výročie

Francúzska elegancia

Šľachtická kráska si nenechala ujsť ani Fashion week v Paríži, kde patrila k najsledovanejším dámam významnej udalosti. Pri príležitosti módnej prehliadky predviedla svoj jedinečný vkus v krásnych čierno- zlatých šatách s dokonale zladenými doplnkami.

 

- Najčítanejšie -