Presunúť na hlavný obsah

Vedeli ste o tom, že Donald Trump nemá len Ivanku a Barrona, ale aj tieto deti? Tá podoba je neuveriteľná!

Zahraničné celebrity

Prezident Spojených štátov amerických Donald Trump je päťnásobným otcom. Hoci sa najviac píše o jeho krásnej dcére Ivanke a mladom synovi Barronovi, okrem nich má ešte tri dospelé deti.

Donald Trump je úspešný muž, manžel a okrem toho aj otec. Hoci by ste to možno nepovedali, on sám má dokopy päť detí s troma odlišnými ženami. Napriek tomu každé z nich sa na otca istým spôsobom podobá.

Mohlo by vás zaujímať: Inšpirujte sa raňajkami štíhlej Ivanky Trump: Na tieto dve jedlá nedá ráno dopustiť

Tiffany Trump

Dcéra Tiffany je o niečo menej známa ako jej staršia sestra a podnikateľka Ivanka, ktorá má k otcovi veľmi blízko a často sa s ním objavuje na verejnosti. Tiffany je dcérou Marly Maples, ktorá bola Donaldovou manželkou dlhých šesť rokov. Marla je herečkou a tiež televíznou osobnosťou. Tiffany má 23 rokov a len nedávno ukončila školu. 

Eric Trump

Americký podnikateľ a tiež televízna osobnosť Eric Trump (na obr. vľavo) je jedným z troch synov prezidenta Donalda Trumpa. Jeho mamou je však Češka Ivana Trump, ktorá je okrem neho aj matkou Ivanky a Donalda juniora. Eric má s otcom dobrý vzťah a vyzerá akoby otcovi z oka vypadol. Eric je úspešný podnikateľ a čoskoro sa dočká s manželkou prvého potomka.

Donald Trump junior

Najstarší syn prezidenta Donald Trump je rovnako ako aj ostatné deti pracovitý a úspešný človek, ktorý sa podieľa na rodinnom biznise. S otcom majú toho veľa spoločného, keďže aj on sám si vzal modelku a majú spolu päť detí. Zaujímavosťou je, že český jazyk vďaka mame Ivane stále ovláda.

Ivanka Trump

Ivanka je známou podnikateľkou a tiež mamou troch detí. Ivanka má nezameniteľný štýl a charizmu, vďaka ktorej ju ľudia majú radi. Okrem toho vydala svoju vlastnú knihu s overenými radami pre matky a ženy, ktoré pracujú a podnikajú. Ivanka je silná a inšpiratívna žena.

Prečítajte si: Verejné priznanie a ospravedlnenie po rokoch: Takýmto bol Brad Pitt manželom počas manželstva s Jennifer Aniston

Barron Trump

Najmladší syn a jediný syn Melanie Trump Barron, má ku svojmu otcovi najbližšie, keďže spolu žijú pod jednou strechou. Barron oslávil tento rok 11 rokov a svojho otca pokladá za obrovský vzor. Dokonca mu nerobí problém ani nosenie oblekov, keďže ich nosí aj jeho otec Donald. Spája ich aj spoločná vášeň pre golf, ktorú si obaja užívajú. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe