Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Okúzľujúca topmodelka Linda Vojtová: Táto vlastnosť robí podľa nej človeka niečím jedinečným!

Feminity TV

V rozhovore s úspešnou topmodelkou Lindou Vojtovou sme sa dozvedeli viac o finalistoch tohtoročného Schwarzkopf Elite Model Look 2017. Charizmatická kráska z agentúry Elite Prague nám taktiež prezradila jej recept na úspech v modelingu. Týmto by sa mali riadiť všetky budúce modelky!

Očarujúca, krásna, inteligentná a k tomu všetkému aj pokorná! Presne taká je slávna modelka Linda Vojtová, ktorá nám ochotne poskytla rozhovor v zákulisí súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2017. V krátkom rozhovore pre Feminity prezradila, či má tipy na víťazov aj to, aké rady by dala začínajúcim modelkám a modelom. 

Prečítajte si aj: Róby z večera Schwarzkopf Elite Model Look 2017: Linda Vojtová odhalila dokonalé nohy, Michaela Kocianová ako princezná

FEMINITY TV: Úspešná modelka Linda Vojtová  o ambicióznych finalistoch SEML 2017

Finalisti boli maximálne pripravení

Keďže krásna modelka sa v minulosti taktiež zúčastnila finále Elite Model Look, ktoré aj napokon vyhrala, zisťovali sme nakoľko je pripravená dnešná generácia modeliek a modelov. „Musím povedať, že sú naozaj pripravení aj nejakí chlapci nám povedali, že sa napríklad pripravovali už dva alebo tri roky na Schwarzkopf Elite Model Look. Rozprávajú perfektne po anglicky. Bola som prekvapená, že väčšina z nich študuje gymnázium, majú plány ísť na lekársku fakultu a jeden z nich dokonca študuje na ČVUT v Prahe. Takže naozaj sú to vzdelaní ľudia, ktorí chcú cestovať, sú plní života a  berú túto súťaž ako ďalšiu etapu v ich živote,“ povedala s úsmevom.

Rada pre všetkých začínajúcich modelov a modelky

Charizmatická Linda nám v rozhovore prezradila aj to, čo by odporučila mladým začínajúcim modelkám na ich ceste za modelingovou kariérou. Jej odpoveď vás milo prekvapí. „Ja by som asi odporučila, aby ostali sami sebou, pretože v tomto svete sa stretnú s veľa názormi. Nech sú sebavedomí, veria v samých seba a nech robia to, čo chcú a v čo veria. Všetko príde!“ dodala Linda Vojtová.

- Najčítanejšie -