Presunúť na hlavný obsah

Najpopulárnejšia škandinávska blogerka: Pozrite sa na krásnu nevestu a jej najkrajšie chvíle v živote

Zahraničné celebrity

Módna ikona a najznámejšia škandinávska blogerka, ktorá na svojej kariére aj poctivo pracuje, sa nedávno pochválila na svojej sociálnej sieti aj zábermi, v ktorých by sa raz chcela vidieť takmer každá žena. V svadobných šatách po boku milovaného muža a s víziou krásnej budúcnosti. Pretože presne takto Kenza okomentovala tento dôležitý životný krok.

Ak svadba, tak aj poriadna rozlúčka so slobodu

V podaní štýlovej Kenzy sme ani nečakali nič iné než poriadnu dievčenskú párty. Tá sa konala priamo v Barcelone a následne aj na lodi, kde to dievčatá poriadne rozbalili. 

Ženích by nemal nevestu vidieť pred obradom

Presne tejto tradície sa držala aj inšpiratívna Kenza, ktorá sa svojmu nastávajúcemu ukázala tesne pred obradom v týchto nádherných svadobných šatách a toto bola reakcia jej nastávajúceho, na ktorú zase Kenza reagovala slovami: "Myslím, že schválené."

Mohlo by vás zaujímať: Prečo obdivujeme štýl modelky Emily Ratajkowski? Prinášame vám najlepšie looky tejto mladej ikony

Nevesta už spomína aj deti

Chvíľa, keď jej jej malé družičky pomáhali obliecť si svadobné šaty, okomentovala takýmito pozitívnymi slovami, ktoré svedčia o tom, že spolu so svadbou sa rozhodla aj pre ďalší krok a tým je založenie si vlastnej rodiny: „Tento pocit je taký zvláštny... Obliekať sa s mojimi družičkami, chvíle pred tý, ako sa dostanem k svojmu mužovi... Nechám si svoje svadobné šaty a budem dúfať, že jedného dňa ich bude mať na sebe moje dieťa.“ 

Pri tejto fotografii so svojimi malými družičkami zase poznamenala aj toto: „Keď vidím všetky naše netere pokope aj so svojmi rodičmi, dáva mi to nádej, že jedného dňa budem mať aj ja vlastnú rodinu, ktorú som vždy chcela...“

Čítajte tiež: Najštýlovejšia a najsexi ikona pláže: Exotická modelka nás ohúrila dokonalými fotografiami v bikinách

Zo svadobnej večere šialená párty 

Ako sama Kenza priznala ďalej na svojej sociálnej sieti, jej svadobná párty po obrade sa naozaj rozbehla ako možno ani sama nečakala: "Naša svadobná večera, ktorá ani nebola večerou, bola to šialená párty. V jednu sekundu sme všetci plakali, v ďalšej sme pili rakiu a tancovali na stoloch. Toto si budem pamätať po zvyšok môjho života."

Bez medových táždňov by sa to nezaobišlo

Kenza sa stihla pochváliť už aj zábermi z medových týždňov. Paradoxne je na nich zatiaľ len sama, keďže niekto musí aj fotiť. Pre svoje medové týždne si zamilovaná dvojica vybrala "road trip" po európskych mestečkách. Konkrétne sa vybrali do malého kúpeľného mestečka Biarritz, zastavili sa v ďalšom prístavnom mestečku, La Rochelle, a samozrejme keďže boli už vo Francúzsku, nemohli vynechať ani mesto lásky, Paríž.

No francúzske mestečká neboli jediné na programe. Ako sama Kenza prezradila: "Prebudiť sa v Nemecku, obedovať v Luxembursku a zájsť na kávu v Paríži!"

Neprehliadnite: Predstavujeme vám módnu ikonu s menom Zendaya: Tejto mladej herečke leží pri nohách celý Hollywood!

Musíte uznať, že takúto svadbu od rozlúčky so slobodou až po medové týždne by ocenila asi každá z nás. Nechajme sa aspoň inšpirovať...

- Najčítanejšie -