Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie ženy na svete bez make-upu: Ktorej zo známych celebrít to pristane najviac?

Zahraničné celebrity

Známe herečky a modelky, ktoré obdivujeme pre ich krásu a túžime vyzerať ako ony. Pozrite sa na najsexi ženy na svete bez make-upu a posúďte, či im to pristane aj bez nánosov líčidiel.

Krása je veľmi relatívny pojem a v dnešnom svete plnom kozmetických úprav a zázračných produktov ešte viac. Posvietili sme si preto na najkrajšie ženy na svete a našli ich fotogrfie bez make-upu. Sú naozaj také dokonalé a krásne? Výsledok vás prekvapí!

Mohlo by vás zaujímať: Celebrity pred a po úprave vo Photoshope: Žiadna z týchto nemá bezchybnú tváričku ako si myslíte

Megan Fox

Jedna z najkrajších hollywoodskych herečiek sa môže pochváliť naozaj prirodzenou krásou. Aj keď si Megan spájame najmä s výraznejším make-upom, ktorý zvýrazní jej modré oči či jemné črty tváre, týmto lookom nás taktiež presvedčila! Prirodzená krása v podaní známej herečky je závideniahodná.

Candice Swanepoel

Jeden z najkrajších anjelikov z Victoria´s Secret je stelesnením dokonalosti nielen na prehliadkovom móle, ale aj v súkromí. Blonďavá kráska s modrými očami a bezchybnou pleťou sa v súkromí vôbec nelíči a pri pohľade na ňu sa ani nečudujeme. Táto modelka je dôkazom toho, že naturálna krása naozaj existuje.

Jessica Alba

Svojho času najsexi herečka na svete je dnes už dvojnásobnou mamičkou a v súkromnom živote sa takmer vôbec nelíči. Na nedávnej fotografii sa ukázala bez zbytočného make-upu a s dioptrickými okuliarmi. Musíme uznať, že Jessica si titul najkrajšej ženy na svete naozaj zaslúžila a v nedbalom looku je rovnako krásna, ako aj na červenom koberci.

Adriana Lima

Ďalšia modelka, ktorá si právom drží status jednej z najkrajších žien sveta. Známa kráska sa v normálnom živote vôbec nelíči a nás očarila svojím „no make-up“ vzhľadom. Ako je možné vyzerať takto dokonale aj bez najmenších úprav. Tomuto sa povie bezchybná krása!

Inšpirujte sa: Najlepšie platené topmodelky súčasnosti s make-upom a bez neho: Ktorá sa vám páči aj prirodzená najviac?

Taylor Hill

Aj v mladom veku sa dostala na najprestížnejšie prehliadky sveta a titulky módnych magazínov. Taylor Hill je považovaná za jednu z najkrajších modeliek súčasnosti a nászaujímalo, ako vyzerá bez make-upu. Výsledok nás príjemne prekvapil a dovolíme si tvrdiť, že známej modelke to pristane ešte viac. Prirodzené ženy sú skrátka najkrajšie.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus