Taká krásna ešte nebola: Pozrite, akou zmenou aktuálne prekvapila Angelina Jolie!

Pre mužov a rovnako aj pre ženy je Angelina Jolie už roky neuveriteľne atraktívnou a sexi ženou. Len pred pár dňami však prekvapila niečím, vďaka čomu si ju ľudia ešte viac obľúbili.

Angelina Jolie nedávno takto prekvapila

Angelina Jolie nedávno takto prekvapila

Zdroj: Profimedia

Angelina, je rovnako, ako aj módna ikona Victoria Beckham známa svojou "kamennou tvárou." Len málokedy tieto dve dámy uvidíte s úsmevom na tvári a preto si všetci takpovediac zvykli na ich výraz plný profesionality.

Čítajte aj: Viete, ako vyzerala Ivanka Trump pred desiatimi rokmi? Ani ona nebola vždy taká ukážkovo štíhla

Nedávno však krásna herečka a mamina Angelina Jolie prekvapila všetkých svojím úprimným úsmevom. Išlo o tlačovú konferenciu, na ktorej hovorila o svojom novom filme a práve počas toho celého sa zrazu usmiala. Pozrite, ako jej táto "malá zmena" pristala.

Zdá sa, že nielen Brad, ale aj samotná Angelina začína prežívať lepšie obdobie a pomaly, ale isto sa prenáša cez rozvod. Oporou sú jej určite deti a to, že sa neustále zúčastňuje nejakých dobročinných akcií a vo veľkom pomáha.

Pri pohľade na jej štíhle telo a krásnu tvár by ste zrejme nepovedali, že herečka len nedávno oslávila 42 rokov a doma má 6 detí. 

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšie ženy na svete bez make-upu: Ktorej zo známych celebrít to pristane najviac?

To, že sa Angelina snaží posunúť ďalej vo svojom živote a začať opäť pracovať, potvrdila aj v nedávnom rozhovore pre Daily Mail slovami: "Vzala som si viac ako rok voľna kvôli mojej rodinnej situácií. Doma ma potrebovali, ale dúfam, že nasledujúce mesiace budem pracovať znova." Angelina opäť raz potvrdila, že je silná a odhodlaná žena, ktorá sa len tak nevzdáva.

Páči sa vám to, ako dnes Angelina Jolie vyzerá?

áno
227
nie
741
Hlasovalo: 968

Foto:
Profimedia, SITA
Zdroj:
dailymail.co.uk, DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba