Presunúť na hlavný obsah

Ruská krása nepozná hranice: Táto však v sebe skrýva oveľa viac ako len peknú tvár a telo

Zahraničné celebrity

Pri pohľade na instagramový profil tejto ruskej blonďavej krásky, Alexandry Burimovej, by snáď ani jeden nezapochyboval, že táto žena sa určite živí modelingom. Nuž, kúsok pravdy v tom je, avšak Alexandra nemá len peknú tvár a telo, ale jej ambície v skutočnosti siahajú niekam inam...

Krása ruských žien sa v nej snúbila

Hustá blond hriva, krásne plné pery, dokonalý úsmev na nich, k tomu zvodný modrooký pohľad a postava, ktorá by nejednu slávnu topmodelku možno aj schovala do vrecka. Darmo, krása ruských žien v tejto ich rodáčke naozaj rozkvitla naplno. Jej instagramové pózy svedčia o tom, že táto mladá žena má už niečo na predvádzacích mólach a nielen vo vysokých podpätkoch naozaj nachodené. Môžeme ju len tíško obdivovať... 

Mohlo by vás zaujímať: Tajomstvo krásy a štýlu módnej ikony Olivie Culpo: Toto sú jej rituály, tipy a triky, ktorými vás inšpiruje!

Na prvý pohľad len modelka, v skutočnosti...

… v skutočnosti má Alexandra oveľa širšie spektrum koníčkov, ktorým sa venuje. Dokonca ešte stále aj študuje. V Moskve je študentkou masmediálnej komunikácie, a keďže si vybrala práve tento odbor, chce sa mu v budúcnosti aj naplno venovať. Modeling je pre ňu príjemným spestrením a samozrejme aj možnosťou, ako cestovať a zarobiť sa na svoje ďalšie koníčky, ako je napríklad fotografovanie, ktoré k tým menej nákladným rozhodne nepatrí. 

Čítajte tiež: Sexi aktivita, ktorá stojí za postavou tejto modelky: Aj vďaka nej sa môže dnes pochváliť štíhlym telom

Blogerka aj fotografka

Začínajúcu kariéru novinárky už rozbehla aj písaním vlastného blogu. Keďže nielen s prácou v modelingovej brandži musí mať nejaké tie skúsenosti a zážitky, rozhodne sa má o čo podeliť. No pri novinárčine rozhodne nie je na zahodenie, keď viete spraviť aj pekné momentky. Svoje by o tom vedeli porozprávať všetci bulvárni fotografi. Rovnako aj Alexandru fotografovanie napĺňa a snaží sa v ňom stále zdokonaľovať. Svoje blogerské schopnosti teda podporuje tými fotografickými, čo vôbec nie je na škodu, čo poviete? 

Neprehliadnite: Najštýlovejšia a najsexi ikona pláže: Exotická modelka nás ohúrila dokonalými fotografiami v bikinách

Hoci by nemala problém sa uplatniť a presadiť v tvrdej modelingovej brandži, Alexandra má vo svojich prioritách jasno. Držíme jej teda palce, aby sa jej podarilo preraziť v oblasti, v ktorej chce.

- Najčítanejšie -