Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Zoznámte sa s pôvabnou ženou, ktorá pobláznila celý svet! Wonder woman je v skutočnosti naozaj očarujúca

Zahraničné celebrity

Predstavujeme vám jedinečnú postavu, ktorá pobláznila celý svet. Nový film Wonder Woman v hlavnej úlohe s herečkou Gal Gadot vám vyrazí dych!

32-ročná kráska dostala rolu, po ktorej túži nejedna herečka. Veď, ktorá z hollywoodskych hviezd by si nechcela zahrať superženu v najnovšom akčnom filme. Po sexi filmovej postave Lary Croft prichádza na scénu Wonder Woman, ktorá doslova láme rekordy a stáva sa rovnako populárnou postavou. 

Mohlo by vás zaujímať: Viete, ktorá známa speváčka mala stvárniť krásnu Rose vo filme Titanic? Jej meno vás poriadne prekvapí!

Miláčik Holywoodu

Doposiaľ nie veľmi známa herečka, ktorá si zahrala len vo vedľajších úlohách sa zo dňa na deň stala novým miláčikom Holywoodu a ľudia ju doslova milujú. Pri pohľade na jej anjelský vzhľad a nefalšovanú charizmu sa nečudujeme a je nám úplne jasné, prečo si filmoví tvorcovia vybrali práve ju.

Dvojnásobná mamička

Gal je momentálne už dvojnásobnou mamičkou, pričom svoje druhé dieťa porodila len nedávno. Už počas nakrúcanie akčných scén do nového filmu Wondar Woman zistila, že je v 5 mesiaci tehotenstva, ale túto radostnú správu si nechala pre seba. Nakrúcanie náročných scén teda zvládla profesionálne a s pravdou vyšla najavo až po skončení. Kto vie, či bolo toto rozhodnutie premyslenou voľbou, dôležité však je, že sa nič závažné nestalo a pôvabná brunetka sa tak môže tešiť z nového prírastku do rodiny.

Študentka práv

Odmalička snívala o kariére choreografky či tanečnice, neskôr sa rozhodla študovať právo na univerzite v Izraeli. Kto by to bol vtedy len tušil, že z tejto študentky práv sa neskôr stane slávna herečka. Všetko sa to zmenilo v čase, keď ju objavili herecký skauti a ponúkli jej rolu vo filme.

Miss World

Gal Gadot má za sebou aj sľubnú kariéru modelingu, ktorú jej odštartovala najmä výhra v súťaži Miss, ktorej sa zúčastnila v roku 2004. Postup na svetové finále však vôbec nečakala a popravde na ňom byť ani nechcela. V televíznej show sa vyjadrila, že robila všetko preto, aby ju zo súťaže vyhodili. Chodila nenalíčená a na nácviky chôdze výlučne meškala.

Prečítajte si aj: Tajomstvá príťažlivosti Carrie Bradshaw, ktoré sa od nej môžeme učiť: Pre toto bola pre pána Božského stále nedobytná

Slúžila v armáde!

Po súťaži krásy odišla slúžiť do vojenskej armády na celé 2 roky, čo  sa vyžaduje od všetkých izraelských občanov. Po skončení povinnej vojenskej službe už začala študovať právo na univerzite. Zdá sa, že krásna herečka si toho prežila naozaj veľa a pri pohľade na toto krehké žieňa, by to len málokto tušil.

VIDEO: Pozrite si trailer k novému filmu Wonder Woman v hlavnej úlohe s Gal Gadot

Páči sa vám herečka Gal Gadot?

spolu hlasovalo 315 ľudí

áno
301
nie
14