Presunúť na hlavný obsah

Dcéra najznámejšej svetovej modelky Cindy Crawford ide v jej šľapajach: Takto vyzerala na svojej prvej prehliadke!

Zahraničné celebrity

Počuli ste už o vychádzajúcej mladej hviezde, ktorá je dcérou slávnej modelky Cindy Crawford? Reč je o 16-ročnej kráske s menom Kaia Gerber, ktorá túto sezónu odštartovala svoju modelingovú kariéru a predviedla sa na svojej prvej módnej prehliadke.

Kaia Gerber je pojem, ktorý poznajú vo svete modelingu už takmer všetci. Známa dcéra jednej z najžiadanejších modeliek Cindy Crawford teraz zažíva svoje výslnie, keďže len pred pár dňami „odchodila“ svoju prvú módnu šou. Ak by ste si však mysleli, že ide o menej známeho návrhára, ste na omyle.

Prečítajte si aj: Plus size modelky: Nový fenomén dáva priestor vyniknúť ženám, ktoré sú na svoje krivky patrične hrdé

Jej prvá prehliadka

Len 16 ročná kráska si to namierila rovno na prehliadku známej módnej značky Calvin Klein, kde očarila vo netradičnom outfite. Nová kolekcia známeho návrhára bola plná farebných kontrastov a Kaia predvedla model tvorený zo žltých nohavíc a čiernobielej košele. Jej výraz hovorí za všetko!

Zákulisie šou 

V backstagi známej prehliadky sa nezabudla odfotiť a potešiť tak svojich fanúšikov na sociálnej sieti, ktorí jej vďaka tomu zanechali množstvo komnetárov a veľkú podporu. Mladšia verzia slávnej modelky Cindy Crawford má skrátka modelkovské gény, ktoré nejde zakryť. Svedčia o tom aj jej fotografie.

Hrdá mama!

Jej prvú prehliadku ocenila aj hrdá mamička a bývalá modelka, ktorá na svoju sociálnu sieť zavesila dcérinu fotografiu s milým popisom, kde sa teší z úspechov svojej 16 ročnej kópie. Nuž, niekto azda zdedil krásu a pôvab v poriadnej dávke a my sa už teraz tešíme na ďalšie úspechy tejto začínajúcej modelky.

Inšpirujte sa: Módna ikona 90. rokov bez make-upu! Takto vyzerá prirodzená krása modelky Cindy Crawford

- Najčítanejšie -