Presunúť na hlavný obsah

Spoznávate známu sexi modelku na fotografii? Takouto zmenou účesu šokovala svojich fanúšikov!

Zahraničné celebrity

Modelky sa musia často krát zmieriť so zmenou vzhľadu, ak si to od nich vyžaduje práca v modelingu. Jednu z nich podstúpila aj známa svetová topmodelka, ktorú účes zmenil na nespoznanie!

Dlhé tmavé vlasy vymenila za krátky blond zostrih, s ktorým sa pochválila na sociálnej sieti. Krásna topmodelka tak vyvolala poriadny rozruch a jej verných fanúšikov poriadne znepokojila. Zdá sa, že práca v modelingu nie je žiadnou prechádzkou v ružovej záhrade a modelky si často krát musia odniesť aj daň v podobe zmeny výzoru.

Prečítajte si aj: Toto raňajkuje tehotná modelka Irina Shayk: Aj vďaka tejto potravine má dokonale štíhlu postavu

Brunetka alebo blond?

Svoje o tom vie aj modelka Irina Shayk, ktorá sa nedávno pochválila fotografiou, kde má úplne odlišný účes na aký ste zvyknuté. Zmena imidžu mnohých šokovala a zároveň vyvolala menší rozruch. Takisto vytvorila dva tábory ľudí, kde jedna skupina tvrdila, že jej blond vlasy pristanú a druhá tvrdila naopak. My však musíme uznať, že extravagantný účes modelke naozaj pristane a svojím odtieňom jednoznačne zaujala. 

Kde je pravda?

Ako je to však naozaj s farbou vlasov známej modelky? Je táto zmena imidžu len dočasná, alebo sa fanúšikovia majú pripraviť na nový štýl Irini Shayk? Pravdou je, že tieto vlasy modelke prefarbili len kvôli foteniu pre módny magazín. Ihneď po dofotení editoriálu sa však Irina vrátila k pôvodnej farbe vlasov a uviedla tak „instagramový šok“ na pravú mieru. 

Prirodzenosť nadovšetko

Irina je známa svojou prirodzenou krásou a zdá sa, že svojich krásnych hnedých vlasov by sa len tak ľahko nevzdala. Príťažlivá brunetka je známa vo svete práve svojím tmavým typom pokožky vlasov. Blond farba a krátky zostrih by teda neboli najlepšou voľbou. 

Mohlo by vás zaujímať: After party Victoria's Secret: Modelky ukázali viac ako krídla a krásne kúsky spodnej bielizne

Módny chameleón

Jej premena len dosvedčila ako tvárna dokáže byť táto modelka. Práve táto vlastnosť je v modelingu veľmi dôležitou, ak chcete byť špičkou v tom čo robíte. Modelky vedia, že pekná tvárička a dokonalé telo nestačí k tomu, aby ste sa dostali na vrchol. Preto je veľmi dobré ak má v sebe modelka dávku tvárnosti, ktorú predvedie na foteniach či prehliadkach. Práve tento faktor ukazuje jej profesionalitu.