Look v duchu čarovnej Francúzskej riviéry omladí každú ženu: Tieto produkty vám na tele predĺžia leto

Francúzska rivéra je neodmysliteľnou súčasťou leta a my máme pre vás skvelé tipy, ako si dovolenkový look a vôňu predĺžiť ešte o pár nasledujúcich týždňov.

Francúzska rivéra je neodmysliteľnou súčasťou leta a my máme pre vás skvelé tipy, ako si dovolenkový look a vôňu predĺžiť

Francúzska rivéra je neodmysliteľnou súčasťou leta a my máme pre vás skvelé tipy, ako si dovolenkový look a vôňu predĺžiť

Zdroj: Profimedia

Nádych francúzskej riviéry a oslavy života

Nová vôňa Alex Simone Encore Un Peu navodzuje náladu francúzskej riviéry, kde cez deň si užívate pláž a podvečer prichádza zábava v zmysle oslavy života. Svieža vôňa rebarbory a vzácnych rastlinných štiav si podmaní každého. Spojenie kosatca a cédrového dreva doslova zhypnotizuje všetkých naokolo.

Koruna krásy potrebuje takisto UV ochranu

Vlasy počas pobytu na slnku a v mori dostávajú zabrať. Soľ a sucho treba vyvážiť dostatočnou výživou a ochranou. Mali by ste ich na tento pobyt pripraviť.  Parfum  a UV ochrana na vlasy Sachajuan Protective Hair Perfume dodá vlasom zdravý lesk, hydratuje ich a vďaka redukcii statickej elektriny sú oveľa poslušnejšie. 

Inšpirujte sa: Vodeodolné maskary, ktoré vám zabezpečia krásny vzhľad aj pri vode: Tieto sú tohtoročnými favoritmi

Spánok nikdy netreba podceňovať

Našu krásu odráža to, koľko hodín spíme a aký kvalitný spánok máme. Počas noci doprajte pleti hĺbkovú výživu a ak neviete, ako na to, náš overený pomocník nikdy nesklame.  Nočné sérum Esteé Lauder Advanced Night Repair treba mať vždy po ruke. Ráno vám jeho silu ukáže na vašej krásne hydratovanej pleti.

Gélový efekt laku na nechty oceníte

Nová generácia lakov na nechty od Dior Vernis zabezpečí dlhotrvácny look. My sme vybrali trošku netradičný, no o to pôsobivejší odtieň 494 Junon. Odvážny, ale nadčasový základ v podobe tohto odtieňa vytvára dômyselnosť. Gélový efekt v lete oceníte. 

Efekt prirodzenej zjednotenej pleti 

Keď sa chystáte na večernú párty pod holým nebom, myslite na to, že aj v tomto prípade je menej niekedy viac. Zabudnite na hodinový make-up, postačí vám zjednocujúci Chanel CC krém. Koriguje nedokonalosti a vytvára plynulý film s efektom prirodzenej pleti.

Neprehliadnite: Opuchnutým nohám z tepla odzvonilo: Tieto pomôcky vám pomôžu zbaviť sa ich raz a navždy

Foto:
Profimedia, Alex Simone, Sachajuan, Esteé Lauder, Dior, Chanel
Zdroj:
ms

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba