Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Vlasové trendy leta 2018: Dokonalé plážové vlny si vykúzlite za pomoci týchto skvelých pomocníkov

Feminity TV

Krásna hriva je aj v lete korunou krásny nejednej ženy. Starostlivosť o ňu sa však v lete môže troška líšiť. Dokonalé účesy musia vydržať nielen teplotné zmeny, ale aj lúče slnka, ktoré prirodzene vyťahujú farbu.

Manuál na dokonalé letné vlasy neexistuje. Každá jedna z nás by sa v prvom rade mala spoliehať na to, čo sa jej páči. Poradiť si však môžete dať od skúsenej kaderníčky, ktorá vie, čo sa bude toto leto nosiť. 

Prečítajte si tiež: Cushion make-up vytvorí zamatovú pleť bábiky: Držte sa týchto pravidiel a zaujmete krásnou vizážou

FEMINITY TV: Kaderníčka z G.Baru ukáže, ako na dokonalé beach waves a poradí, aké štýly sú trendy práve v lete 2018

Dokonalé beach waves už nemusia byť iba mýtus

Dokonalé plážové vlny by chcela nejedna z nás. Ich formovanie však nie je tou najľahšou úlohou. V lete si treba uvedomovať vplyvy, ktoré naše vlasy oslabujú a venovať im starostlivosť, ktorú si zaslúžia. Dokonalé beach waves si preto robte žehličkou iba vtedy, ak viete, že vaše vlasy sú ošetrené a dostatočne hydratované.

Mohlo by vás zaujímať: Vodeodolné maskary, ktoré vám zabezpečia krásny vzhľad aj pri vode: Tieto sú tohtoročnými favoritmi

Pred samotnou úpravou na vlasy aplikujte olej, ktorý im dodá lesk. Nebráňte sa ani používaniu morskej soli v spreji. Dodá vlasom potrebný objem a textúru, ktorá má v sebe nádych leta. Ak chcete aby nám v tomto stylingu vlasy vydržali, neumývajte si ich tesne pred natáčaním. Skúste ich nechať deň odležať a až potom začať s dokonalou letnou úpravou

- Najčítanejšie -