Presunúť na hlavný obsah

Obočie dokáže zmeniť celkový vzhľad k lepšiemu i k horšiemu: Na jeho úprave si dajte záležať, najmä v lete

Krása

Krásne obočie sa už stalo veľmi dôležitou súčasťou, nielen make-up profesionálov, ale aj nás bežných smrteľníčok. Produkty, ktoré sú dostupné v predajniach, sme pre vás prakticky rozdelili a teraz vám prezentujeme tie najlepšie z nich.

Obočie tvorí hlavné rysy našej tváre. Bez neho by naše oči boli akési holé a nevýrazné. Jeho dokonalá úprava by mala začať dokonalým pretrhaním a vyformovaním. Až potom si ho môžete ďalej prilepšovať a zvýrazňovať práškovými, gélovými či inými doplnkami. Tu sú tie najlepšie!

Mohlo by vás zaujímať: Prírodné bio deodoranty sú hitom tohto leta: Chráňte svoju jemnú pokožku a zaobstarajte si jeden z týchto

Troška farby v množstve odtieňov

Dotiahnutie farby je možné aj za pomoci gélových farieb. Na obočí skvelo držia a majú v sebe aj kúsok fixačnej funkcie. Okrem toho si u mnohých značiek môžete vybrať z naozaj širokého množstva odtieňov. Farby sú v ponuke pre blondínky, ktoré potrebujú obočie iba jemne zvýrazniť, ale aj pre brunetky, ktorým dodajú tú ich pravú prirodzene tmavú farbu.

Fixácia počas celého dňa

Určite nechcete aby chĺpky obočia počas dňa lietali z jeden strany na druhú. Na mieste ich dokonale udrží fixačný gél. Môžete si ho vybrať v priehľadnej ale aj vo farebnej variante. Vaše obočie nielen krásne upraví ale dodá mu aj potrebný objem

Precízne vyplnenie 

Krásne bohaté obočie si žiada farbu aj na tých miestach, na ktorých je redšie, prípadne menej výrazné. Malé nedokonalosti jednoducho vyplníte ceruzkou na obočie, ktorá je tým najlepším pomocníkom pri doťahovaní toho najlepšieho tvaru obočia. 

Kompaktné riešenie

Ak cestujete alebo máte radi kompaktnejšie balenia, set troch tieňov je pre vás tým správnym riešením. Takáto paletka na obočie obsahuje nielen dva rôzne odtiene krásnej hnedej na obočie, ale aj fixačný gél, ktorý vašu farbu na obočí ešte predĺži. 

Prečítajte si tiež: Večerné outfity v štýle 80. rokov: Týmto sexi kúskom neodolá skrátka nik!

Šikovný pomocník 2 v 1

Na nanášanie púdra, ale aj na prečesanie svojho obočia si zaobstarajte šikovného pomocníka. Najlepšie je, že nemusíte vo svojej kozmetickej taštičke nosiť dva rozdielne štetce, ale bude vám stačiť iba jeden. Ak veľmi nestíhate, ráno stačí, ak obočie prečešete a necháte krásne prirodzené.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus