Masky na pleť, po ktorých sa prebudíte mladšia: Tieto by nemali ujsť vašej pozornosti

Každá z nás má rada ten pocit, keď si môže dopriať chvíľku pre seba. Pleťové masky sú skvelým spoločníkom, ako vypnúť a dopriať si kúsok starostlivosti o vašu pleť.

Masky na pleť, po ktorých sa prebudíte mladšia: Tieto nesmú ujsť vašej pozornosti

Masky na pleť, po ktorých sa prebudíte mladšia: Tieto nesmú ujsť vašej pozornosti

Zdroj: Profimedia

Maska z fermentovanej kokosovej vody

Dvojnásobne silnejšia probiotická zmes, ktorá poskytuje pleti prirodzenú obranyschopnosť a zlepšuje jej pružnosť. SUPERSTART Probiotic Boost Renewal Biocellulose Mask od Elizabeth Arden je vyrobená zo 100% fermentovanej kokosovej vody. Tá je taká ľahká, že sa dokonale prispôsobí kontúram akejkoľvek pleti.

Inšpirujte sa: Najnovšie trendy lakov na nechty pre sezónu jar 2018: Nechajte sa inšpirovať!

Výživa smeruje hlboko do pokožky

Ošetrujúca jednorázová maska Estée Lauder z edície Advanced Night Repair vytvára na pleti ochrannú bariéru. Pomáha jej v tom kyselina hyalurónová, vďaka ktorej látky siahajú hlboko do pokožky a pleť tak zostáva vlhká. Neupcháva póry a pleť rozjasňuje. 

Čajová upokojujúca maska

Čajová čistiaca a upokojujúca maska od Cremorlab. Kórejské tajomstvo krásy spočíva zo 100% prírodnej bavlny a patentovanej minerálnej látky. Zachováva hydratačnú rovnováhu pleti. Vďaka prítomnosti harmančeka a čierneho čaju zbavuje pleť škodlivých toxínov a upokojuje. 

Prirodzená obnova pokožky

Revitalizujúca pleťová maska Shiseido Benefiance podporuje prirodzené obnovenie pokožky. Vďaka kvalitnej dávke vlhkosti zjemňuje pleť a dodáva na pružnosti. Obnovuje mladosť a zároveň zachováva pokoj v duši. 

Neprehliadnite: Metalické odtiene si našli svoje zastúpenie aj vo svete krásy: Ako sa nalíčiť v tomto novom štýle?

Za krátky čas viditeľné výsledky

Viditeľné minimalizovanie vrások v oblasti očí a to za neuveriteľných 30 minút. Talika Eye Therapy obsahuje rastlinné oleje a bojuje proti vráskam, unaveným očiam a opuchom. Za krátky čas prináša viditeľné výsledky a pleť zostáva aj naďalej hydratovaná

Foto:
Profimedia, Elizabeth Arden, Estée Lauder, Cremorlab, Shiseido, Talika
Zdroj:
ms

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba