Najnovšie trendy lakov na nechty pre sezónu jar 2018: Nechajte sa inšpirovať!

Prezrite si tie najkrajšie a najštýlovejšie trendy lakov na nechty pre aktuálnu jarnú sezónu a buďte kráľovnou všetkých večierkov. Toto obdobie sa nesie v znamení žiarivých farieb a inak tomu nebude ani v prípade manikúry.

Jarné trendy lakov na nechty, ktorým skrátka neodoláte

Jarné trendy lakov na nechty, ktorým skrátka neodoláte

Zdroj: Profimedia

Trendy v oblasti krásy sa netočia len okolo najnovších kozmetických produktov či noviniek z oblasti líčenia. Na scéne sú obľúbené aj laky na nechty, ktoré si v oblasti „ beauty“ získali naozaj dôležité miesto. Prinášame vám preto najnovšie trendy pre jarnú sezónu 2018. Nechajte sa inšpirovať týmito farebnými nechtami!

Mohlo by vás zaujímať: Modrá linka na očiach ako jarný trend: Naučíme vás, ako si urobiť linku v tomto krásnom odtieni

Červená dokonalosť

Dotyk červenej farby milujeme nielen na perách, ale aj na nechtoch. Túto sezónu sa klasika v podaní červenej manikúry vracia späť a my sme nadšené. Tento odtieň s nádychom korálovej farby v nás vyvoláva naozaj príjemné pocity a považujeme ho za veľmi trendy.

Náš tip: Doprajte si po zime parafínový zábal na ruky. Je ideálny na popraskanú pokožku, suché ruky, pretože ich krásne omladí. Funguje na báze lokálnej termoterapie, pri ktorej sa používa biely parafín zmiešaný s parafínovým olejomV luxusnom salóne Xoxo Body & Mind si môžete dopriať  kompletnú manikúru a tiež túto procedúru.

Pastelové farby

Pastelové odtiene modrej, zelenej a mentolovej patria k najhorúcejším trendom v oblasti krásy. Zaznamenali sme ich aj na týždňoch módy v Paríži, kde dominovali nielen na modeloch, ale aj v detailoch. Jedným z nich boli aj dokonalo upravené nechty s použitím tohto odtieňa.

Fialkové odtiene

Ružovkasté a fialkové odtiene sú veľmi jemnou a romantickou voľbou, takže sa k rozkvitnutému obdobiu hodia naozaj skvelo. Môžete ich kombinovať s inou farbou a vytvoriť si tak dvojfarebnú manikúru, ktorá dozaista strhne pozornosť.

Inšpirujte sa: VIDEO: Trend roka 2018 je Ultra Violet: Naučíme vás nalíčiť sa v tomto krásnom odtieni!

Farebné akcenty

Kombinácia farebných prvkov na vašich nechtoch sa považuje za trend a my sme si túto extravagantnú novinku obľúbili tiež. Nechajte sa inšpirovať lookmi svetových dizajnérov, ktorí svojim modelkám navrhli tento dizajn. Fantázia je v tomto prípade naozaj dovolená.

Cukrík

Cukríkové nechty sa nosia jarnú sezónu 2018, a preto si ich zaručene nechajte nalakovať s gráciou a štýlom. Môžete kombinovať dva rôzne odtiene ružovej farby a vytvoriť si tak vzhľad nechtov, ktorý vám budú závidieť všetky milovníčky módy a "beauty".

 

Foto:
Profimedia, Orly (Xoxo Body & Mind), Chanel, Sally Hansen, Yves Saint Laurent, Rimmel London
Zdroj:
MB

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba